Projektēšana

Kompleksās projektēšanas pakalpojumi ar specializāciju sarežģītos projektos un industriālās būvēs, kā arī būvkonstrukciju projektēšanā.


Komanda ar pieredzi

Profesionālā UPB grupas inženieru komanda spēj piedāvāt kompleksus un nestandarta inženiertehniskos risinājumus sarežģītiem projektiem.


Plašas kompetences

Projektēšanas uzņēmumi izstrādā būvprojektus tehnoloģiskiem, ražošanas, energoapgādes un infrastruktūras objektiem, publiskajām un dzīvojamajām ēkām, kā arī cita veida būvēm Latvijā un ārvalstīs.

 


Kompleksā projektēšana

Kvalificētie arhitekti un inženieri nodrošina projektēšanas pakalpojumus visām būvprojekta daļām: teritorijas daļai un ģenerālplānam, arhitektūras un interjera risinājumiem, būvkonstrukcijām, apkurei, ventilācijai un klimata kontrolei, ūdensapgādei un kanalizācijai, elektroapgādei, vājstrāvu tīkliem, ēku automātiskās vadības sistēmām (BMS) un citām.


Konsultācijas un projektu vadība

Pieredzējušie projektētāji piedāvā pilna cikla projektēšanas, BIM koordinācijas un būvprojektu vadības pakalpojumus, nodrošinot kvalitatīvu sadarbību, kas ietver konsultācijas projekta agrīnā stadijā, teritorijas attīstības koncepcijas, detālplānojuma vai lokālplānojuma sagatavošanu, tehniski ekonomisko izvērtējumu, būvprojekta izstrādi, projekta vadību un būvniecības autoruzraudzību.


UPB Projekti

Arhitektu un inženieru birojs “UPB Projekti” ir viens no UPB grupas projektēšanas birojiem, izveidots 1991. gadā, un laika gaitā kļuvis par vienu no spēcīgākajiem tehnoloģisko objektu projektētājiem Latvijā.

 

“UPB Projekti” pieredzē ir sarežģītu ražošanas un industriālo, kā arī publisko objektu projektēšana Design & Build projektos, gan teritorijas attīstības plānošana un projektu vadība.

 

Vairāk informācijas: www.upbprojekti.lv


Inženieru birojs "Būve un Forma"

UPB grupā ietilpstošais inženieru birojs "Būve un Forma" ir specializējušies ēku būvkonstrukciju un inženiersistēmu projektu izstrādē un projektēšanā Design & Build projektos. 

Komandai ir arī ilgstoša būvprojektu vadības pieredze.

Uzziniet vairāk šeit: www.buveforma.lv

Sazinies ar mums