Ražošana

UPB grupā ietilpst vairāki no Latvijas vadošajiem būvkonstrukciju ražošanas uzņēmumiem.

Pilna cikla ražošana

UPB ir viens no vadošajiem būvkonstrukciju ražotājiem Baltijas valstīs. Mūsu grupā apvienoti metāla, betona un stikloto konstrukciju un mašīnbūves produkcijas ražošanas uzņēmumi.

UPB grupā ietilpst arī Latvijā lielākais transportējamā betona ražotājs Transportbetons MB un trīs minerālmateriālu ieguves karjeri, kas nodrošina izejvielas betona ražošanai. 

Būvniecība ārpus būvlaukuma

Ražošanas procesā atbalstām efektīvo off-site pieeju - jau ražotnē sagatavojam teju gatavu elementu, kuru pēc tam atliek vien nogādāt būvlaukumā un iemontēt tam paredzētajā vietā.

Šāda pieeja palīdz nodrošināt nemainīgi augstu kvalitātes līmeni, kā arī būtiski samazina darba apjomu būvlaukumā. 

Ērta atrašanās vieta

Mūsu lielākie ražošanas kompleksi atrodas Liepājā, vien pāris kilometru attālumā viens no otra. Taču UPB ražotnes darbojas arī Grobiņā, Daugavpilī un citviet Latvijā. 

Ražotņu atrašanās vietu tuvums ostām garantē drošu un ātru loģistiku uz būvobjektiem mūsu galvenajos eksporta tirgos Eiropā un Skandināvijā.

Ilgtspējīga ražošana

UPB grupas ražotnēs notiek nepārtraukts darbs pie videi vēl draudzīgāku produktu ražošanas un CO2 izmešu samazināšanas. Esam ieviesuši dažādas prakses, lai ražošanas procesu padarītu ilgtspējīgāku, piemēram, izmantojam zaļo enerģiju, pārstrādājam ražošanas materiālus u.c. Tāpat liela nozīme ir kvalitātei, kurai līdzsekojam nepārtraukti. 

Ar UPB grupas vides sertifikātiem var iepazīties šeit

 

UPB grupas lielākie ražošanas uzņēmumi

Vairāk pār UPB Grupas uzņēmumiem var lasīt šeit