Fasādes

Fasādes risinājumi - sākot ar stiklotām alumīnija konstrukcijām līdz elegantām arhitektoniskā betona fasādēm.


Elementfasādes

Elementfasādes tiek ražotas rūpnieciski (off-site jeb ārpus būvlaukuma). Jau ražotnē tiek sagatavots gandrīz pilnībā gatavs fasādes elements ar iebūvētām žalūzijām, ventilācijas, uguns drošības u.c. sistēmām un piegādāts būvlaukumā, nodrošinot ātru un drošu montāžas procesu.


Arhitektoniskā betona fasādes

Dzelzsbetona fasādes ir noturīgas un ilgmūžīgas. Tās var veidot kā slodzi nesošas sienas vai dekoratīvus apšuvuma elementus.
Komplicētiem dizaina risinājumiem iesakām inovatīvo GRC betonu, kas ļauj īstenot sarežģītas formas, vienlaikus samazinot elementa svaru.


Plašas dizaina iespējas

UPB fasāžu risinājums ir iespējams viegli papildināt ar dažādiem apšuvuma elementiem.
Lai pārliecinātos, ka tiks izpildītas visas arhitektoniskās un konstruktīvās prasības, piedāvājam izgatavot dabiskam fasādes elementa izmēram identisku paraugu.


No projektēšanas līdz montāžai

Nodrošinām pilna cikla servisu -  no projektēšanas un ražošanas līdz pat montāžai būvobjektā.
Mūsu ilggadējā pieredze, inženieru zināšanas un plašās ražošanas iespējas ļauj UPB piedāvāt piemērotākos risinājumus standarta un individuāla risinājuma fasādēm.


Būvniecība ārpus būvlaukuma (Off-site)

Off-site metode nodrošina ātrāku un efektīvāku būvniecību. Elementi tiek ražoti kontrolētā vidē - ražotnē, nodrošinot nemainīgu kvalitātes līmeni. 
Šī pieeja sniedz iespēju īstenot sarežģītus dizaina risinājumus. Uzzini vairāk šeit.


Ražotnes

Mūsu ražotnes ir modernas un labi aprīkotas.
Regulāri investējam jaunu tehnoloģiju iegādē un ražošanas procesu modernizācijā, paplašinot UPB piedāvāto produktu klāstu un uzlabojot darba apstākļus mūsu komandai.

Sazinies ar mums