UPB grupa

UPB ir industriāls koncerns ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi Latvijas un ārvalstu tirgos. UPB priekšrocība, pateicoties grupas uzņēmumu savstarpējai sadarbībai, ir spēja piedāvāt integrētus risinājumus.

Par mums

UPB grupā ietilpst vairāk nekā 20 uzņēmumi, kas darbojas projektēšanas, būvniecības, enerģētikas, mašīnbūves, tehniskās apsaimniekošanas, kā arī stikla, metāla un betona būvkonstrukciju ražošanas jomās.

Latvijas tirgū nodrošinām pilna cikla būvniecību un esam viens no vadošajiem ģenerālbūvniecības uzņēmumiem Latvijā. UPB grupā ietilpst arī vairāki no lielākajiem būvmateriālu ražotājiem valstī, un mūsu ražotnes un biroji ir izvietoti Liepājā, Rīgā, Grobiņā, Daugavpilī un citviet Latvijā. 

Jau vairāk nekā 15 gadus būtisku UPB grupas apgrozījumu veido eksports. Fokusējamies uz Skandināvijas un Lielbritānijas tirgu, kam nodrošinām dzelzsbetona un metāla karkasu un dažādu fasāžu risinājumu projektēšanu, ražošanu piegādi un montāžu. Savukārt mūsu ražoto mašīnbūves produktu eksporta ģeogrāfija ir vēl plašāka – līdz pat ASV.

Esam stabils un uz attīstību vērsts uzņēmums, kas jau vairākus gadus pēc kārtas ir atzīts kā lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Kurzemes reģionā. Kopumā UPB grupā strādā ap 1700 darbinieku.

Grupas uzņēmumi

Ražošana

MB Betons ir viens no vadošajiem betona produktu ražotājiem Baltijas valstīs. Uzņēmuma darbība ietver pilna cikla ražošanu, sākot no inerto materiālu ieguves līdz pat projektēšanai un ražošanai.
Uzzināt vairāk
Dzelzsbetons MB ir viens no vadošajiem dzelzsbetona konstrukciju ražotājiem Baltijas valstīs, kas piedāvā dažādu dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu, ražošanu un realizāciju.
Uzzināt vairāk
Transportbetons MB ir plašākais transportbetona ražošanas un piegādes tīkls Latvijā, kas nodrošina kvalitatīva betona operatīvu piegādi jebkura tipa būvprojektam. 
Uzzināt vairāk
UPB Energy veic pilna cikla enerģētikas risinājumu izstrādi un būvniecību - no katlu mājām līdz tehniski komplicētiem enerģētikas objektiem.
Uzzināt vairāk
AILE grupa ir viens no vadošajiem stikla-alumīnija konstrukciju ražotājiem Baltijas valstīs, kas projektē, ražo un piegādā stiklotās konstrukcijas visā Eiropā.
Uzzināt vairāk
Stiklu centrs nodarbojas ar stikla pakešu un struktūrstiklojuma ražošanu. Produkti tiek izgatavoti vienā no lielākajām stikloto konstrukciju ražotnēm Baltijā un realizēti gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos.
Uzzināt vairāk
RK Metāls ir viens no vadošajiem metāla būvkonstrukciju un mašīnbūves produktu ražotājiem Baltijā. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir metāla konstrukciju projektēšana un ražošana un tehniski sarežģīti mašīnbūves risinājumi.
Uzzināt vairāk
RK Machinery piedāvā projektēšanu un ražošanu dažādām augstas tehnoloģiskās sarežģītības mašīnbūves iekārtām - konveijeru sistēmām, automātikas risinājumiem u.c.
Uzzināt vairāk

Būvniecība

UPB Nams ir lielākais būvniecības uzņēmums Latvijā, kas ir realizējis plaša spektra sabiedrisko, komerciālo, industriālo, sporta, militāro un cita tipa ēku projektus, kā arī ir specializējies Design&Build projektos.
Uzzināt vairāk
Būvmehanizācija veic ārējo inženierkomunikāciju izbūves un zemes darbus, sākot ar būvlaukuma sagatavošanu komunikāciju ierīkošanai līdz pat teritorijas labiekārtošanai.
Uzzināt vairāk
Grotta ir būvuzņēmums ar pieredzi sabiedrisko ēku būvniecībā. Realizēto projektu portfolio ietilpst universitātes, slimnīcas, viesnīcas un citi projekti.
Uzzināt vairāk

Projektēšana

UPB Projekti ir viens no spēcīgākajiem tehnoloģisko objektu projektētājiem Latvijā. Uzņēmumam ir pieredze ir sarežģītu ražošanas, industriālo un publisko objektu projektēšanā, kā arī teritorijas attīstības plānošanā.
Uzzināt vairāk
Būve un Forma ir būvinženieru birojs, kas specializējas kompleksās projektēšanas jomā, strādājot ar sarežģītiem konstrukciju un inženiertīklu projektēšanas risinājumiem Latvijā, Skandināvijā un citviet.
Uzzināt vairāk

Apsaimniekošana

ENNA ir uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi pilna cikla ēku apsaimniekošanā. Uzņēmums pārrauga inženiertehnisko sistēmu darbību, veic uzraudzību un nodrošina visaptverošu tehnisko apkalpošanu.
Uzzināt vairāk