Karkasa un fasādes risinājums

Ātrāka un efektīvāka būvniecība ar apvienoto karkasa un fasādes risinājumu, kas nodrošina metāla, betona un stikla konstrukciju vienotu projektēšanu, ražošanu un montāžu.

Gudrāka būvniecība

Mūsu speciālisti no dažādiem UPB biznesa virzieniem ir izstrādājuši šo integrēto risinājumu, kas vienlaikus ļauj veikt gan karkasa, gan fasādes montāžu.

Clarion Hotel Draken Gēteborgā, Zviedrijā ir piemērs tam, kā karkasa un fasādes montāža var noritēt pat viena stāva ietvaros.

Priekšrocības

  • Īsāks projektēšanas laiks
  • Proaktīva kļūdu novēršana
  • Īsāks montāžas laiks
  • Mazāk cilvēku būvlaukumā
  • Optimāla būvlaukuma aprīkojuma izmantošana

Viens līgums, viena atbildība

Ar apvienoto karkasa un fasādes risinājumu mēs uzņemamies pilnu atbildību par metāla, betona un stikloto konstrukciju būvniecības ciklu – no projektēšanas līdz pat ražošanai un montāžai.

Šāda vienota atbildība atvieglo komunikācijas procesu klientam, kā arī būtiski samazina administratīvos resursus un projekta vadības laiku, jo visi jautājumi tiek atrisināti iekšēji, bez klienta papildus iesaistes.

 

Īsāks projekta realizācijas laiks

Efektīvi plānojot darbu būvlaukumā un optimizējot karkasa un fasādes montāžas grafikus, iespējams samazināt projekta laika grafiku. 

Uzņemoties atbildību gan par karkasa, gan fasādes montāžu spējam nodrošināt arī daudz tuvākas darba zonas, kas ir būtiski šauros būvlaukumos. 

 

Ražošana

UPB ir modernas un labi aprīkotas ražotnes, kurās tiek ražotas metāla, betona un stikla konstrukcijas. 

Ražošanas procesā sadarbojamies ar tādiem pasaulē atzītiem uzņēmumiem kā SchucoLisecWicona, Reckli, Schwenk, un citiem, kas nodrošina saražoto produktu augstu kvalitāti un izturību.

Sazinies ar mums