Design & Build

"Projektē un būvē" pieeja ļauj efektīvāk un ātrāk īstenot kompleksus būvniecības projektus. 

Design & Build priekšrocības investoriem un attīstītājiem

  • Viens līgums, vienota atbildība
  • Zemākas projekta izmaksas
  • Efektīvāki risinājumi
  • Vienota darba plūsma
  • Īsāks projekta realizācijas laiks

Vienota atbildība

Ar Design & Build pieeju mēs uzņemamies atbildību par pilnu projekta realizāciju no projektēšanas līdz pabeigtas un iekārtotas ēkas atslēgu nodošanai klientam.

Jau izstrādājot pirmās projekta skices, tiek piesaistīti inženieri un būvniecības eksperti, lai rastu iespējami labākos un efektīvākos risinājumus.

Projektēšana BIM vidē

Visi mūsu projekti tiek izstrādāti BIM vidē, kas ļauj brīvi apmainīties ar informāciju starp iesaistītajiem speciālistiem un jau laikus konstatēt un novērst iespējamās problēmsituācijas.

Piedāvājam sagatavot arī projekta “digitālo dvīni", kas ietver pilnu informāciju par veikto izbūvi, izmantotajām sistēmām, materiāliem, aprīkojumu, to garantijas laikiem u.c. svarīgu informāciju par ēkas būvniecību, kas vēlāk būtiski atvieglos tās apsaimniekošanu.

 

Atvieglota projekta vadība klientam

Izvēloties projektu īstenot ar Design & Build pieeju, klienta pusē būtiski samazinās projekta vadības laiks un administratīvie resursi, jo par tā realizāciju atbildīgs ir viens uzņēmums un visi laika grafiki un plāni, kā arī problēmsituācijas pēc iespējas tiek risinātas iekšēji, bez papildus klienta iesaistes.

 

Uzticams partneris

UPB grupā ietilpst vairāk nekā 20 uzņēmumi, kas darbojas projektēšanas, būvniecības, enerģētikas, mašīnbūves, apsaimniekošanas, kā arī stikla, metāla un betona būvkonstrukciju ražošanas jomās. Kopumā UPB grupā strādā ap 1700 darbinieku.

Mums ir pieredze un zināšanas, lai īstenotu pat vissarežģītākos un izaicinošākos būvniecības projektus. 

Sazinies ar mums