RTU Gada students Raivo Kalderauskis tiekas ar Uldi Pīlēnu

Pirmdien, 7. martā Raivo Kalderauskis tikās ar UPB padomes priekšsēdētāju un stratēģi Uldi Pīlēnu, lai pārrunātu dažādu valstu izglītības modeļus, kas uzlabotu būvniecības nozares mijiedarbību ar izglītības sistēmu Latvijā.


Šobrīd Raivo Kalderauskis studē 3.kursā Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātē (BIF), kur apgūst programmu “Būvniecība”. Kopš 2013. gada ir UPB izglītības fonda “Stabilitāte” stipendiāts, un šogad atzīts par RTU Gada studentu.


Paralēli studijām viņš aktīvi darbojas RTU Studentu parlamentā, pārstāv studentu intereses RTU Senātā, kurā iecelts par senatoru, un ir viens no Būvniecības izglītības iniciatīvas grupas (BIIG) izveidotājiem. BIIG ar savu darbību vēlas parādīt studentu un industrijas skatu uz kvalitatīvu izglītību, kura ne tikai uzlabotu jauno inženieru zināšanas, bet arī pilnveidotu būvniecības nozari kopumā.


Raivo ir arī biedrības "Go Beyond Liepāja" valdes loceklis un viens no dibinātājiem. Go Beyond ir kustība, kas palīdz Liepājas reģiona jauniešiem attīstīt savas uzņēmējdarbības spējas, piesaistot profesionālus mentorus, tostarp arī no UPB.


Jaunieša tālākie plāni pēc bakalaura grāda iegūšanas ir turpināt mācības un iegūt maģistra grādu būvniecībā. Plāno izmantot Erasmus programmas piedāvātās iespējas, un iegūt pieredzi mācoties Dānijā. Turpmāk, veidojot savu karjeru, vēlas dibināt vai strādāt uzņēmumā, kas nodarbojas ar ilgtspējīgo būvniecību, bet saglabājot saikni ar Liepāju.