Dainis Bērziņš

UPB valdes priekšsēdētājs

Dainis Bērziņš savas darba gaitas UPB grupā uzsācis 2007. gadā, strādājot finanšu direktora pozīcijā AILE Grupā. Pēc gada kļuvis par AILE Grupa valdes locekli un no 2012. gada par valdes priekšsēdētāju. Paralēli darbam AILE Grupa valdē, no 2010. gada D.Bērziņam tika uzticēts arī UPB energy valdes priekšsēdētāja amats. 2015. gadā kļuvis par UPB grupas Valdes priekšsēdētāju.

Kolēģi Daini raksturo kā tālredzīgu, nosvērtu un taisnīgu vadītāju, kas nosprauž augstus mērķus un sasniedz tos ar neatlaidīgu darbu.

Savu profesionālo karjeru 2001. gadā sācis kā ekonomists SIA Ventspils Reiss un no 2003. gada guvis plašāku auditora un finanšu konsultanta pieredzi, strādājot uzņēmumā SIA Ernst & Young.

D.Bērziņš ir studējis Ventspils Augstskolā, kur ieguvis bakalaura grādu vadības zinātnēs ar specializāciju finanšu un loģistikas vadībā. Ventspils Augstskolā ieguvis arī vadības zinību maģistra grādu. Papildu guvis padziļinātas zināšanas globālā audita, transakciju un Eiropas Savienības nodokļu sfērās, kā arī apguvis Starptautisko finanšu pārskatu standartus (IFRS).

Valodas: Latviešu, krievu, angļu, vācu