• Jūsu uzticamais partneris sarežģītiem un komplicētiem projektiem

Ģenerālā būvniecība

Būvniecības pakalpojumi
projektu vadība un attīstība
inženiersistēmu nodrošinājums
betonēšanas darbi
dzelzsbetona; metāla un stikloto konstrukciju montāža
inženiertīklu ierīkošana

UPB ir vadošais būvuzņēmums Latvijā ar plašu pieredzi sabiedrisko, komerciālo, industriālo, sporta, militāro un cita tipa ēku būvniecībā. Mūsu specializācija ir sarežģītu un komplicētu objektu projektēšana, būvniecība, montāža un apsaimniekošana.

 

PILNA CIKLA BŪVNIECĪBAS PAKALPOJUMI

UPB grupā ietilpst vairāk nekā 20 uzņēmumi. Apvienojot to dažādos specializācijas virzienus, spējam nodrošināt pilna cikla būvniecības pakalpojumus saskaņā ar augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem.

Kopš 1991. gada esam ieguvuši plašu pieredzi būvniecībā un pierādījuši sevi kā uzticamu partneri gan privātajam, gan publiskajam sektoram. Mūsu apjomīgākais projekts Latvijā ir tirdzniecības centrs “Sāga”, kura platība sasniedz 57 000 m2 un tā būvniecībā tika iesaistīti vairāki UPB grupas uzņēmumi.

 

DESIGN & BUILD

Lai nodrošinātu ātrāku un efektīvāku būvniecību, iesakām izvēlēties Design & Build konceptu, kur atbildība par visu būvniecības procesu gulstas uz vienu uzņēmumu. Šāda pieeja ļauj ātrāk un efektīvāk īstenot kompleksus būvniecības projektus. Piemēram, jau objekta projektēšanas fāzē tiek piemeklēti optimālākie ražošanas, loģistikas un montāžas risinājumi. Šāda vienlaicīga procesu plānošana sniedz iespēju izvairīties no neprecizitātēm, kas var rasties, ja darbi tiktu uzticēti dažādiem apakšuzņēmējiem.

Ar Design & Build mēs parūpēsimies par visiem projekta posmiem (sākot ar koncepta izstrādi līdz pat pilna cikla būvniecības pakalpojumu nodrošināšanai) un nodosim jums atslēgas pilnībā funkcionējošai ēkai. Kā piemēru aplūkojiet Hampton by Hilton Riga Airport viesnīcas lielisko rezultātu!

 

SPĒCĪGA INŽENIERTEHNISKĀ KOMPETENCE

UPB ir divi profesionāli projektēšanas biroji (UPB projekti un Inženieru birojs Būve un Forma), un UPB grupā kopumā strādā vairāk nekā 180 kompetenti un pieredzējuši inženieri. Pateicoties spēcīgajai un zinošajai komandai, spējam piedāvāt inženiertehniskos risinājumus sarežģītiem un izaicinošiem projektiem, kas tiek radīti respektējot apkārtējo vidi un infrastruktūru. 

Mūsu inženiertehniskās kompetences:

  • Būvkonstrukcijas (pamati un karkass)
  • Elementfasādes, hibrīdfasādes, GRC fasādes
  • Apkure, ventilācija, klimata kontrole
  • Ūdensapgāde un kanalizācija
  • Elektroapgāde, vājstrāvu tīkli un ugunsdrošības automātikas sistēmas
  • Ēku automātiskās vadības sistēmas (BMS)

Nodrošinām arī pilna cikla projektēšanas un būvprojektu vadības pakalpojumus, profesionālas konsultācijas projekta agrīnajā stadijā, kā arī projektu izstrādi BIM vidē.

 

ILGTSPĒJĪGA BŪVNIECĪBA

Mums rūp ietekme, ko atstājam uz apkārtējo vidi.

UPB ir augsta kompetence ilgtspējīgas un energoefektīvas būvniecības jomā. Mūsu rekonstruētā biroju ēka Liepājā, Peldu ielā 5, saņēma apbalvojumu kā energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā 2021. gadā. Savukārt projekts Hyllie Terrass Zviedrijā ataino UPB ekspertīzi emisiju samazināšanas jomā.

Augstu novērtējam ilgtermiņa attiecības ar mūsu partneriem. UPB fokusējas uz ilgtspējīgu domāšanu visā piegādes ķēdē, daloties zināšanās, pieredzē un iespējās, lai sniegtu atbalstu arī mūsu sadarbības partneriem.

Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze ilgtspējīgu projektu būvniecībā Skandināvijā un Latvijā, un lielākā daļa mūsu realizēto projektu atbilst kādai no starptautiski atzītām ilgtspējas sistēmām

 

MĒS BŪVĒJAM PRIEKŠ JUMS

Klientu uzticēšanās un gandarījums par paveikto rezultātu sniedz mums enerģiju turpināt būvēt!

Aplūkojiet mūsu portfolio un lai mūsu darbi runā skaļāk par vārdiem!

 

Sazinies ar mums

UPB Nams
Pārdošanas nodaļa

Tālr:
+371 67813811
E-pasts:
nams@upb.lv