UPB grupai pievienojas inženieru birojs „Būve un forma”.

Šodien UPB grupa tiek paplašināta un tai pievienojas jauns uzņēmums - SIA „Inženieru birojs „Būve un forma””. Abu uzņēmumu iespēju un pieredzes apvienošana ļaus realizēt lielākus D&B – Design&Build jeb apvienotos projektēšanas un būvniecības projektus un ieviest BIM (būvniecības informācijas modeļa) principus praksē, strādājot projektos gan Latvijā, gan ārvalstīs.

„Ar „Būve un forma” esam strādājuši jau četrus gadus un esam pārliecinājušies par projektētāju kompetenci, kas papildinās mūsējo. Kopā ar „Būve un forma” mums ir potenciāls attīstīt BIM un projektēšanas automatizācijas virzienus,” stāsta UPB valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš.

„Būve un forma” inženieru birojam ir ievērojama pieredze kompleksās projektēšanas jomā, strādājot ar sarežģītiem projektiem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

UPB ir viens no vadošajiem industriālajiem koncerniem Baltijā. Projektēšana, ražošana, loģistika, būvniecība un serviss ir jomas, kur UPB strādā jau ilgāk par 27 gadiem. Uzņēmumu grupas priekšrocība ir spējā piedāvāt integrētus risinājumus stikla, metāla, betona struktūru, kā arī enerģētikas un mašīnbūves jomā. UPB uzņēmumi un to ražotņu tīkls pārklāj visu Latvijas teritoriju, un segtās ražošanas platības sasniedz 60 000 m2. Lielākās UPB uzņēmumu grupas ir MB Betons grupa, RK Metāls grupa, AILE grupa, UPB Energy grupa un UPB Nams grupa. UPB pašlaik strādā vairāk nekā 1500 darbinieku.