UPB Grupai pievienojas Inese Jureviča

UPB dzelzsbetona un metāla konstrukciju eksporta pārdošanas nodaļas vadību pārņem jaunā biznesa attīstības direktore Inese Jureviča, kura koncentrēsies uz karkasu risinājumu attīstību grupas galvenajos eksperta tirgos.

"UPB ir nodrošinājis spēcīgu pozīciju Skandināvijas valstīs, vairāk nekā desmit gadu laikā realizējot ievērojamus un tirgū atpazīstamus projektus un piedāvājot pilnu ēku karkasa projektēšanas, ražošanas un montāžas ciklu. Mans mērķis ir izmantot iedibināto zīmola atpazīstamību un UPB pamata kompetences, lai attīstītu eksporta apjomus un paplašinātu eksporta ģeogrāfiju, koncentrējoties uz augstākas pievienotās vērtības produktu virzību,"  stāsta Inese Jureviča.

"Apzinoties klientu izaicinājumus šī brīža ekonomiskajā vidē un izmantojot mūsu inženiertehniskās kompetences, UPB var palīdzēt optimizēt projektu izmaksas, savlaicīgi iesaistoties karkasa risinājumu izstrādē un izvērtējot dažādus kombinētos karkasu un fasāžu risinājumus," papildina I. Jureviča.

Inese Jureviča ir uzkrājusi plašu pieredzi investoru attiecību vadībā un pārdošanas vadībā vairākās rūpniecības nozarēs, tostarp saliekamo moduļu būvniecībā un nekustamo īpašumu attīstībā, kas viņai ļauj aptvert abas perspektīvas – gan klienta vajadzības, izvērtējot dažādas būvniecības metodes alternatīvas, gan arī ieguvumus off-site būvniecībā.

UPB nodrošina pilnu saliekamā dzelzsbetona ražošanas ciklu – no projektēšanas un izgatavošanas līdz piegādei un elementu montāžai. Mūsu pieredze augstceltņu jomā ļauj nodrošināt saliekamā dzelzsbetona konstrukcijas līdz 40 stāviem. UPB pastāvīgi investē ražošanas un projektēšanas iespēju uzlabošanā, inovatīvu betona un hibrīd-produktu izstrādē, kā arī produktu piedāvājuma paplašināšanā kombinēto rāmju un fasāžu risinājumos, apvienojot  metāla, betona un stiklotās konstrukcijas.