Par UPB NAMS valdes priekšsēdētāju iecelts Kaspars Rožkalns

No 2. oktobra būvniecības uzņēmuma UPB Nams vadības komandai pievienojies Kaspars Rožkalns. Viņš turpmāk ieņems UPB Nams valdes priekšsēdētāja amatu, savukārt darbu uzņēmuma valdē turpina Uģis Grīnbergs un Kristīne Silmane. UPB Nams ir viens no UPB grupas uzņēmumiem.

Kaspara Rožkalna prioritātes jaunajā amatā ir UPB Nams komandas vadība un attīstība, kā arī būvniecības pakalpojumu pārdošanas veicināšana. Viens no uzdevumiem ir arī digitalizācijas procesu virzīšana uzņēmumā. “Tādas jomas kā digitalizācija, mākslīgais intelekts un citas inovācijas turpmākajos gados transformēs būvniecību, tāpēc saredzu, ka manas profesionālās zināšanas un līdzšinējā pieredze būs vērtīga, lai veicinātu UPB Nams tālāku attīstību. Tikpat svarīgi, ka UPB ir ne tikai eksporta smagsvars, bet arī rada jaudu Latvijas ekonomikai un ir flagmanis savā nozarē,” par pievienošanos UPB Nams saka Kaspars Rožkalns. 

Kasparam Rožkalnam ir vairāk nekā 10 gadu kumulatīva pieredze dažādu komandu un uzņēmumu vadīšanā, tostarp pēdējos trīs gados Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatā. Iepriekš viņš vadījis arī tulkošanas biroju Linearis Baltijas valstīs un Ķīnā, kā arī LIAA pārstāvniecības Ķīnā un Vācijā. Šajā laikā Kaspars ieviesis dažādas pārmaiņas gan digitalizācijas jomā, gan organizāciju kultūrā, radot jaunas sinerģijas un veicinot inovācijas.

UPB Nams ietilpst UPB grupas sastāvā un ir viens no vadošajiem būvuzņēmumiem Latvijā ar plašu pieredzi sabiedrisko, komerciālo, industriālo, sporta un cita tipa ēku būvniecībā, kā arī Design & Build jeb apvienotajos projektēšanas un būvniecības projektos. UPB Nams apgrozījums 2022. gadā sasniedza 24,11 miljonus eiro.