Par AILE grupa valdes priekšsēdētāju iecelts Armands Šers

Par AILE grupa valdes priekšsēdētāju apstiprināts Armands Šers, kurš bijis uzņēmuma valdes loceklis jau kopš 2018. gada. Darbu valdē turpina Māris Mors un Uldis Dārziņš.

Armands Šers vairāk nekā 11 gadu laikā ir sevi pierādījis arī UPB grupā, izaugot no darbu vadītāja eksporta objektos līdz stikloto projektu pārraudzībai visas grupas līmenī. Tas A. Šeram dod daudzpusīgu pieredzi projektēšanas, ražošanas, projektu vadības un montāžas jomās. Šers arī turpmāk turpinās pārraudzīt stikloto projektu realizāciju UPB grupā.

“Kopā esam strādājuši jau kopš pirmajiem lielajiem stikloto fasāžu objektiem Skandināvijas reģionā. Tas bija transformācijas laiks, kad lielāko daļu AILE grupa portfeļa veidoja vietējais tirgus, bet sākām mērķtiecīgu elementfasāžu attīstību ar skatu eksporta virzienā. Esmu drošs, ka šajā laikā uzkrātās unikālās zināšanas kombinācijā ar ilggadēju praktisku pieredzi palīdzēs Armandam veiksmīgi vadīt turpmāku AILE grupa izaugsmi elementfasāžu jomā un ļaus arī ātri reaģēt uz diezgan neparedzamo situācijas attīstību būvniecības nozarē šobrīd,” norāda Māris Mors, AILE grupa līdzšinējais valdes priekšsēdētājs.

Māris Mors turpmāk fokusēsies uz stikloto konstrukciju jomas attīstību UPB grupā, tostarp arī “building envelope” risinājuma virzību vietējos un ārvalstu tirgos.

AILE grupa ir viens no vadošajiem alumīnija-koka, stikla un alumīnija konstrukciju projektētājiem un ražotājiem Baltijas valstīs, un tajā ietilpst gan AILE, gan Stiklu centrs ražotnes Liepājā. AILE grupa ir daļa no UPB uzņēmumu grupas.