Lepojamies ar 25 gadu pieredzi stikla fasāžu risinājumos ar augstu pievienoto vērtību

Ir pagājuši 25 gadi kopš dibināts UPB grupas uzņēmums AILE grupa. Ražošana tika uzsākta garāžā, kur tika izpildīts arī pirmais pasūtījums – plastmasas logi un durvis nelielam auto servisam. Šobrīd AILE grupa ražošanas platība ir 12 000 m2, un ievērojami audzis ir arī ražošanas apjoms.

Sākotnējā darbība lielākoties norisinājās valsts robežās, bet, sākot ar 2005. gadu, tika uzsākts eksports arī uz citām valstīm, tostarp Zviedriju, Norvēģiju, Dāniju, Islandi, Lietuvu, Vāciju, Šveici, Īriju un Lielbritāniju. Tas viss rezultējies arī pamatīgā apgrozījuma pieaugumā – ja 1994. gadā tas bija 10 000 eur, tad prognozētais apgrozījums 2019. gadā ir nu jau 40 miljoni eur.

Vieni no būtiskākajiem pagrieziena punktiem uzņēmuma pastāvēšanas laikā ir 2002. gada objekts – LMT administratīvā ēka, līdz ar kuru tika izvērsta alumīnija-stikla produktu ražošana. Savukārt 2014. gadā būvētais iepirkšanās centrs Terminalbygget Oslo, Norvēģijā ir pirmais lielais elementfasāžu projekts, kas pavēra pavisam jaunas iespējas izaugsmei.

Nozīmīga uzņēmuma sastāvdaļa vienmēr bijuši darbinieki. Varam lepoties ar vairāk nekā 230 profesionāliem darbiniekiem, kas aug un attīstās gan individuāli, gan profesionāli kopā ar uzņēmumu, radot arvien jaunu pievienoto vērtību savam darbam un uzņēmumam kopumā.

Tagad AILE grupa var lepoties ar plaša spektra objektu portfeli, kurā ietilpst augstceltnes, daudzstāvu biroju un dzīvojamās ēkas, sabiedriskās ēkas, izglītības iestādes un daudzi citi iespaidīgi, sarežģīti projekti, kas neļauj apstāties pie sasniegtā.

“Izveidot neiespējamo var tikai tad, ja to uzskata par iespējamu.”
/Lūiss Kerols/

Aicinām noskatīties video par AILE grupa  vēsturi un paveikto - https://www.facebook.com/UPBgrupa/videos/373853333265359/