Atklāj trešo Porziņģu ģimenes dāvināto basketbola laukumu, kura izbūve tika uzticēta UPB

Piektdienas vakarā Liepājā, Dunikas ielā tika atklāts jaunais brīvi pieejamais basketbola laukums, ko Kristaps Porziņģis ar savu ģimeni dāvinājis pilsētai. UPB atsaucās Porziņģu ģimenes aicinājumam veikt laukuma izbūvi.

Laukuma izbūve tika paveikta rekordātri - tikai 8,5 nedēļu laikā. Divarpus nedēļu laikā tika uzklāts asfalts. Pēc tam sekoja 3 nedēļu tehniskais pārtraukums, kura laikā asfalts nostiprinājās un atbrīvojās no vielām, kas kavētu saķeri ar krāsu. Pēc pārtraukuma asfalts tika mazgāts un 3 nedēļas veikta krāsošana un grozu montāža.

Arnis Lākutis, UPB darbu vadītājs: “Laukuma krāsas bija rūpīgi jāatlasa, jo tām bija jāsakrīt ar Liepājas karoga krāsām. Tehnoloģiski sarežģītākais darbs bija tieši ģerboņa krāsošana, kur bija jāveic precīzs darbs ar 4 dažādām krāsām. Tas aizņēma 2 nedēļas.”

Lai nodrošinātu basketbola spēlēšanai atbilstošu laukuma virsmu un saķeri, laukuma krāsai pa virsu tika uzklāta speciāla lakas kārta.

"Sveicam liepājniekus ar vēl vienu iespēju aktīvi pavadīt laiku. Esam lepni, ka UPB piedalās Liepājas sporta infrastruktūras veidošanā," piemetina UPB valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš.

 

Paldies visiem laukuma būvniecībā iesaistītajiem!