Atbalstām RTU studentus ar ikmēneša stipendijām

Turpinām mērķtiecīgi atbalstīt jauniešus izglītības ceļā – ar ikmēneša stipendiju diviem Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnu un aparātu būvniecības studiju programmas 1. kursa studentiem Maratam Kristiānam un Raivim.

UPB biedrības “Stabilitāte” un mūsu mašīnbūves divīzijas RK Machinery sarūpēto atbalstu abi jaunieši saņems līdz pat bakalaura studiju beigām. 

Kā stāsta RK Machinery inženieru komandas vadītājs Agnis Klans: “Ņemot vērā Latvijas bagāto vēsturi metālapstrādes un mašīnbūves jomā, mums ir svarīgi, lai jaunieši turpinātu apgūt šīs nozares specialitātes. Šī partnerība ar UPB un RTU nodrošinās abiem studentiem papildu iespējas saņemt atbalstu un resursus, lai ne tikai pilnveidotu savas prasmes un talantu šajā nozarē, bet arī attīstītos savā nākotnes profesijā.”

Šī stipendiju programma ir daļa no plašākas aktivitāšu un atbalsta programmas – biedrības “Stabilitāte” stipendijas kopumā saņem vairāk nekā 10 skolēni un studenti. Arī RK Machinery jau vairākus gadus aktīvi iesaistās mašīnbūves un metālapstrādes popularizēšanā, organizējot ekskursijas uz savu ražotni Grobiņā, piedaloties studentu rīkotos pasākumos un nodrošinot prakses vietas.