• Vairāk nekā 2000 darbinieku ar starptautisku pieredzi

  • Mūsdienīga darba vide un stabilitāte ilgtermiņā

  • Darbs UPB ir iespēja strādāt ar pasaules vērienu, tomēr vietējā uzņēmumā

Vide

UPB spēks ir komandā. Darbs UPB nozīmē kā iespēju, tā izaicinājumu - nepārtraukta attīstība un pilnveidošanās darbiniekiem un uzņēmumam ir darba kultūras sastāvdaļa. UPB kā starptautisks uzņēmums sniedz iespēju strādāt ar modernākajām tehnoloģijām un risinājumiem, realizējot inovatīvus un tehniski interesantus projektus visā pasaulē.
Stabils atalgojums, pilnas sociālās garantijas, plašas izaugsmes iespējas starp dažādiem grupas uzņēmumiem ir pašsaprotamas priekšrocības UPB darbiniekiem.

Laipni lūgti UPB!

2000 + lieliski kolēģi

UPB ir starptautiska komanda, kurā vienoti strādā darbinieki no Latvijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Lielbritānijas un citām valstīm. Mūsu vērtīgākais resurss ir cilvēki – no kvalificētiem speciālistiem līdz enerģiskiem un tālredzīgiem vadītājiem.

Starptautiska pieredze

Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas aktīvi darbojas starptautiskā vidē. Projektu realizācija dažādās valstīs mūsu darbiniekiem sniedz globālu pieredzi un paplašina redzesloku.

98% APMIERINĀTU DARBINIEKU

Mums ir svarīgs kolēģu viedoklis, tāpēc iesaistām darbiniekus būtisku lēmumu pieņemšanā un veidojam aptaujas, lai noskaidrotu viedokli par nepieciešamajiem uzlabojumiem.

LEPOJAMIES AR MŪSU BĒRNIEM

Priecājamies par katru ģimenes pieaugumu mūsu kolēģiem un organizējam ģimeniskas aktivitātes. Šobrīd UPB grupas darbiniekiem kopā ir ap 1300 bērniem.

VIDĒJAIS VECUMS – 38 GADI 

Dinamiskais attīstības temps prasa arvien jaunu speciālistu piesaisti, tāpēc aktīvi sadarbojamies ar Latvijas labākajām augstskolām un mērķtiecīgi uzņemam jauniešus praksē, kas bieži pārtop ilgtermiņa darba attiecībās.  

INOVATĪVI PRODUKTI UN JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Mūsu attīstība ir nepārtraukta. Mēs zinām, ka jaunu produktu radīšana un ieviešana nav viegla, bet esam gatavi eksperimentēt, līdz tiek sasniegts izcils rezultāts. Tehnoloģijām ir būtiska loma UPB tās ne tikai aktīvi ieviešam ikdienas darbā, bet arī paši radām pasaulē vēl nebijušus tehnoloģiskos risinājumus. Mūsu uzņēmumam ir Latvijā lielākā pieredze Industry 4.0 pielietošanā, kas ļāvusi uzkrāt neatsveramas zināšanas industriālo procesu digitalizācijā.

KOPĪGA ATPŪTA

Mēs esam aizrautīgi darbā un dzīvespriecīgi atpūtā. Dažāda veida sporta aktivitātes un kopīga svētku svinēšana stiprina mūsu komandu un uztur pozitīvu darba atmosfēru.

MŪSDIENĪGA DARBA VIDE

Mums ir svarīga sakārtota, ērta un estētiska darba vide. Rūpējamies par kvalitatīviem un veselībai atbilstošiem darba apstākļiem kā birojos, tā mūsu ražotnēs un būvlaukumos. Savukārt spilgtas krāsas mūsu ikdienas darba ritmam piešķir birojos izvietotā UPB mākslas kolekcija - veidota vairāku gadu garumā, tā ietver vairāk nekā 80 Latvijā pazīstamu mākslinieku darbus.

STABILITĀTE ILGTERMIŅĀ

Mēs esam vērsti uz ilgtermiņa sadarbību, ko nodrošina UPB pastāvīgā izaugsme. Aktīvā darba vide ļauj izvēlēties UPB ne tikai kā pirmo, bet nereti arī kā vienīgo darba vietu.