• Būvniecības pakalpojumi

  Apvienojot UPB grupas uzņēmumu dažādos specializācijas virzienus, spējam nodrošināt pilna cikla būvniecības pakalpojumus - sākot ar projektēšanu un ražošanu līdz montāžai un ēkas apsaimniekošanai.

 • 3K projekti

  UPB piedāvā apvienotus stikla, metāla un dzelzsbetona risinājumus, iekļaujot to projektēšanu, ražošanu un montāžu. Pasūtītājam tiek nodrošināta pilna ēkas ārējā čaula viena līguma un vienas atbildības ietvaros.

 • Design & Build

  Projektēšana un būvniecība vienotā līgumā - viens izpildītājs, viens līgums, vienota darba plūsma, īsāks projekta izpildes laiks un mazākas izmaksas.

 • Ilgtspējīga ražošana un būvniecība

  UPB ir augsta kompetence ilgtspējīgas un energoefektīvas būvniecības jomā. Mūsu speciālisti spēj konsultēt par efektīvākajām CO2 samazināšanas stratēģijām.

UPB grupa

UPB grupa ir viens no lielākajiem industriālajiem koncerniem Baltijas valstīs. UPB specializācija ir sarežģītu ēku būvniecība un Design & Build projekti - no projektēšanas līdz pat būvmateriālu ražošanai, to piegādei un montāžai.

UPB priekšrocības ir spēja piedāvāt integrētus risinājumus stikla, metāla un betona konstrukcijām, kā arī enerģētikas un mašīnbūves pakalpojumus.

235 milj.
EUR
Konsolidētais apgrozījums 2022. gadā
2000+
Darbinieku
60%
Eksporta projekti
180+
Profesionāli inženieri
30+
Gadu pieredze
Galvenie tirgi