Būvniecība ar augstu tehnoloģisko sarežģītību

Skatīt references

UPB Grupa skaitļos

UPB grupa ir viens no lielākajiem industriālajiem koncerniem Baltijas valstīs un specializējas sarežģītu ēku būvniecībā.

Uzzināt vairāk

Konsolidētais apgrozījums 2023.gadā

Eksporta projektu

Gadu pieredze

Kompetences

UPB ir specializējies būvkonstrukciju ražošanā, sarežģītu ēku projektēšanā un būvniecībā, Design & Build projektos, kā arī enerģētikas un mašīnbūves risinājumos.

Skatīt visas

Ģenerālā būvniecība

UPB ir lielākais būvniecības uzņēmums Latvijā ar plašu pieredzi sabiedrisko, komerciālo, sporta, industriālo, militāro un cita tipa ēku būvniecībā.

Projektēšana

Kompleksās projektēšanas pakalpojumi ar specializāciju sarežģītos projektos un industriālās būvēs, kā arī būvkonstrukciju projektēšanā.

Enerģētika

Pilna cikla enerģētikas risinājumu izstrāde un būvniecība - no katlu mājām līdz tehniski komplicētiem enerģētikas objektiem.

Karjera

Mūsu vērtīgākais resurss ir cilvēki – no kvalificētiem speciālistiem līdz enerģiskiem un spējīgiem vadītājiem.

Uzzināt vairāk

Mūs virza sadarbība, atbildība un izaugsme. Mēs ticam, ka UPB spēks ir komandā - ko nevar viens, to varam mēs visi kopā!

Sadarbība

UPB ir starptautiska komanda, kurā vienoti strādā vairāk nekā 1700 darbinieku. 

Atbildība

Mēs darām vairāk nekā būvējam ēkas – mēs veidojam ilgstpējīgu nākotni. 

Izaugsme

Nepārtraukta attīstība kā individuālā līmenī, tā uzņēmumam kopumā ir mūsu darba kultūras neatņemama daļa un ļauj būt nozares līderiem. 

UPB grupa

UPB grupa ir viens no lielākajiem industriālajiem koncerniem Baltijas valstīs, kura galvenā darbības nozare ir tehnoloģiski sarežģītu ēku būvniecība, ieskaitot to projektēšanu, būvmateriālu ražošanu, piegādi, montāžu un servisu. UPB ir vairāk nekā 30 gadu pieredze Latvijas un ārvalstu tirgos, un šobrīd aptuveni 60 % UPB grupas apgrozījuma veido eksports, galvenokārt uz Skandināvijas valstīm. 

Uzņēmumu grupas priekšrocība ir spēja nodrošināt integrētus risinājumus stikla, metāla, betona konstrukciju, kā arī enerģētikas un mašīnbūves jomās. UPB ir specializējies arī Design & Build jeb "Projektē un Būvē" tipa projektos. 

Lielākās UPB uzņēmumu grupas ir MB Betons grupa, RK Metāls grupa, AILE grupa, UPB Energy grupa un UPB Nams grupa. Uzņēmuma ražotnes un biroji ir izvietoti Liepājā, Rīgā, Daugavpilī, Grobiņā un citviet Latvijā.