Video: elementfāsādes ražošana bērnu slimnīcai Dānijā

Aplūko, kā mūsu AILE grupa ražotnē Liepājā top fasāde Marijas Elizabetes slimnīcai Kopenhāgenā, Dānijā! Mums tas ir īpaši āķīgs uzdevums, jo starp aptuveni 2700 fasādes elementiem praktiski nav divu vienādu.

Šie elementi ir ne tikai iespaidīga izmēra, bet ir papildināti ar dažādu funkcionalitāti, piemēram, iebūvētām žalūzijām, kas nodrošina aizsardzību pret sauli un karstumu. Savukārt logos iebūvētie motori nodrošina ventilāciju un ugunsdrošības prasības, turklāt tie ir savienoti inteliģentā vadības sistēmā. Stiklotajiem elementiem vizuālu akcentu piešķir dabīgā akmens plāksnes un gofrētā alumīnija apšuvums dažādos toņos.

Projekta attīstītājs Capital Region of Denmark ar šo slimnīcu vēlas ievērojami pilnveidot Dānijas bērnu un viņu ģimeņu veselības aprūpi, turklāt projektā liela uzmanība tiek pievērsta pat mazākajām arhitektūras detaļām, tostarp fasādei, ticot, ka ēkas unikālais dizains pozitīvi ietekmēs mazo pacientu kopējo pieredzi.

Šis projekts ir apliecinājums UPB grupas augstajai profesionalitātei, un esam priecīgi par veiksmīgo sadarbību ar Dānijas būvuzņemēju LM Byg A/S. Kopā ar ēkas arhitektiem 3XN/GNX veidojam spēcīgu partneru grupu, lai kopīgā darbā sasniegtu labāko rezultātu Kopenhāgenas jaunajai bērnu slimnīcai.

Lasiet vairāk šeit.