UPB – lielākais nodokļu maksātājs Kurzemē 2021. gadā

UPB saņēmis Valsts Ieņēmumu Dienesta (VID) atzinības rakstu kā 2021. gada lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā.

VID jau divdesmit ceturto gadu sveic Latvijas labākos nodokļu maksātājus – gudros, godīgos, ilgtspējīgos un atbildīgos uzņēmējus, kas veido Latvijas ekonomikas pamatu. Balvu UPB valdes priekšsēdētājam Dainim Bērziņam pasniedza VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme. Viņa norāda, ka "īpašs gandarījums ir apzināties, ka šī balva nonāk būvnieku rokās. Laikā, kad joprojām tiek runāts par būvniecības sektoru kā vienu no ēnu ekonomikas flagmaņiem, UPB jau gadiem ilgi ir pierādījums tam, ka šajā nozarē var pat ļoti veiksmīgi attīstīties, vienlaikus saglabājot korektas attiecības ar valsti.”

Kā atzinību un pateicību par atbildīgo darbu uzņēmumi saņem jau tradicionālo un īpaši šim apbalvojumam darināto balvu, kuras vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols, kā arī Atzinības rakstu. Balvas kontekstā koks ir izvēlēts kā sekmīgas uzņēmējdarbības un ilgtspējīgas tautsaimniecības simbols, kas iezīmē ceļu no jaunas biznesa idejas rašanās brīdim līdz tās sekmīgai īstenošanai un attīstībai, tādējādi sniedzot ieguldījumu visas valsts ekonomikā un labklājībā.