UPB apbalvots kā lielākais nodokļu maksātājs Kurzemes reģionā

UPB un grupas uzņēmums Dzelzsbetons MB saņēmuši Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atzinību kā lielākie godprātīgie nodokļu maksātāji Kurzemes reģionā 2020.gadā. Dzelzsbetons MB apbalvots vidējo nodokļu maksātāju grupā, savukārt UPB - lielo uzņēmumu vidū.

VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme: "Valsts ieņēmumu dienests ik gadu sveic Latvijas labākos nodokļu maksātājus - gudros, godīgos, ilgtspējīgos un atbildīgos uzņēmējus, kas veido Latvijas ekonomiku. Lai arī 2020.gads bija izaicinājumu pilns, tieši grūtībās parādās godprātīgas rīcības īstā vērtība - 2020.gadā samaksātie nodokļi ir pamats valsts drošībai, labklājībai un attīstībai 2021.gadā. Paldies visiem, kas bija gatavi 2020.gada izaicinājumiem un cītīgi un neatlaidīgi strādāja, lai darītu Latviju vēl labāku".

Latvijas lielākie godprātīgie nodokļu maksātāji tiek godināti jau 23 gadus. Šogad VID sveica kopumā 15 Latvijas uzņēmumus, katrā no pieciem Latvijas reģioniem apbalvojot vienu uzņēmumu lielo, vienu - vidējo un vienu - mazo uzņēmumu kategorijā.

Vairāk informācijas šeit.