Biroju ēkas MUNKSJOSTADEN Jenšēpinga, Zviedrija

Biroju ēkas MUNKSJOSTADEN Jenšēpinga , Zviedrija

Stikls Metāls Betons mašīnbūve

Vecās Munkšē fabrikas teritorijas dienvidu daļa Jenšēpingas pilsētas centrā attīstās par iecienītu vietu tirdzniecībai, birojiem un dzīvokļiem. Šī projekta unikalitāte ir trīs konstrukciju projekts, proti, gatavas metāla un dzelzsbetona konstrukcijas, kā arī stikla fasādes, ko ražo, piegādā un montē uzņēmums UPB Latvijā.


Izmantošanas platība jaunajam un centrālajam pilsētas rajonam Munksjöstaden ir 125 000 m2. Pirmajam etapam detālplāns ir izstrādāts, bet otrajam etapam tas vēl top. 1500 mājokļiem tiks atvēlēti 105 000 m2, savukārt vairāk nekā 20 000 m2 tiks atvēlēti komerctelpām. Pilsētas attīstīšana Munkšē ezera dienvidu teritorijā ietilpst pilsētas būvniecības vīzijā par izbūves stratēģiju 150 000 iedzīvotājiem Jenšēpingā. 


Vecās Munkšē fabrikas teritorija pārtop par jaunu Jenšēpingas pilsētas daļu un nākotnē savienosies ar pilsētas rajoniem Söder un Torpa. Ar savu izteiktu raksturu, mantotu no vēsturiskās fabrikas attīstības, industriālā teritorija kļūst par jaunu rajonu un aktīvu pilsētas daļu.