• UPB grupā ietilpst vairāk nekā 20 ražošanas, būvniecības un citu jomu uzņēmumi

UPB Grupa

UPB grupā ietilpst vairāk nekā 20 uzņēmumi, kas apvieno dažādus UPB biznesa virzienus – projektēšanu, stikla, metāla un betona konstrukciju ražošanu, ģenerālbūvniecību, kā arī enerģētikas un mašīnbūves risinājumus. Mūsu priekšrocība ir spēja piedāvāt integrētus risinājumus būvniecības un ražošanas jomās, ko nodrošina grupas uzņēmumu savstarpējā sadarbība un speciālistu daudzpusīgās zināšanas.

 

Grupas lielākie uzņēmumi

 RAŽOŠANA:

 

MB Grupa nodrošina pilna cikla betona produktu ražošanu, tai skaitā izejmateriālu ieguvi, betona un tā produktu ražošanu, piegādi, montāžu, kā arī veic betona izpēti.

 

 

Dzelzsbetons MB specializācija ir dzelzsbetona konstrukciju un inovatīvu betona produktu, piemēram, GRC, UHPC un grafiskā betona ražošana. Uzņēmuma ražotnes atrodas Liepājā un Daugavpilī.

 

 

Transportbetons MB ir izveidojis plašāko transportbetona tīklu Latvijā. Pateicoties ražotņu izvietojumam, tas spēj piegādāt dažāda veida betonu jebkurā vietā Latvijā.

 

 

Inerto materiālu serviss nodrošina betona ražošanai nepieciešamo izejmateriālu ieguvi, kā arī veic videi draudzīgu būvgružu pārstrādi.

 

 

Betona Pētījumu centrs ir akreditēta laboratorija, kas veic dažādu betona veidu un minerālo materiālu testēšanu, kā arī jaunu betona produktu izveidi.

 

 

 

AILE grupa ir viens no vadošajiem stikla-alumīnija konstrukciju projektētājiem un ražotājiem Baltijas valstīs.

 

 

 

Stiklu Centra specializācija ir stikla pakešu un struktūrstiklojuma izgatavošana.

 

 

 

 RK Metāls ir viens no lielākajiem konstruktīvā metāla ražotājiem Baltijā, kas nodrošina metāla būvkonstrukciju projektēšanu, ražošanu, piegādi un montāžu.

 

 

 

RK Machinery veic individuālu mašīnbūves produktu projektēšanu, ražošanu un montāžu.

 

 

UPB Energy specializējas dabai draudzīgu energotehnisko iekārtu – koģenerācijas un triģenerācijas staciju – projektēšanā, ražošanā, uzstādīšanā un servisa nodrošinājumā.

 

 

ĢENERĀLBŪVNIECĪBA:

 

UPB Nams ir viens no vadošajiem būvuzņēmumiem Latvijā ar plašu pieredzi industriālo ēku būvniecībā un ģenerālbūvniecībā.

 

 

GROTTA nodrošina ģenerālbūvniecības pakalpojumus ar specializāciju rekonstrukciju projektos. 

 

 

APSAIMNIEKOŠANA UN LABIEKĀRTOŠANA:

 

ENNA ir apsaimniekošanas uzņēmums, kas gādā par efektīvu inženiertehnisko sistēmu darbību, uzrauga tās un veic visaptverošu un caurskatāmu tehnisko apkalpošanu.

 

 

Būvmehanizācija nodrošina visu veidu zemes darbu sagatavošanu būvdarbiem, kā arī teritoriju labiekārtošanu, profesionālu pazemes komunikāciju ierīkošanu, maģistrālo siltumtrašu un gāzes vadu izbūvi.

 

 

PROJEKTĒŠANA:

 

UPB Projekti ir kompleksās projektēšanas birojs, kas piedāvā būvniecības konsultācijas, izstrādā teritoriju un ražotņu attīstības koncepcijas, kā arī veic komplekso projektēšanu un autoruzraudzību visām būvprojekta sadaļām.

 

 

Inženieru birojs “Būve un Forma” piedāvā ēku būvkonstrukciju projektu un inženiersistēmu izstrādi, kā arī būvprojektu vadību.

 

UPB inženieru birojs Lietuvā.