Stiklotās konstrukcijas un fasādes

Alumīnija stiklotās konstrukcijas
elementfasādes
speciālie fasāžu risinājumi
logi
durvis
virsgaismas

Viens no UPB grupas specializācijas virzieniem ir stiklotās-alumīnija konstrukcijas (fasādes, logi, durvis, virsgaismas u.c.) – no projektēšanas un ražošanas līdz pat montāžai būvobjektā un servisam. Teju 30 gadu garumā uzkrātā pieredze Latvijā un Eiropā, mūsu grupas inženieru zināšanas un plašās ražošanas iespējas ļauj UPB piedāvāt vispiemērotākos risinājumus kā standarta, tā arī individuāla risinājuma stikla fasādēm.

 

ELEMENTFASĀDES

Elementfasādes tiek ražotas rūpnieciski (off-site jeb ārpus būvlaukuma), proti, ražotnē – kontrolētā vidē – tiek sagatavots jau pilnībā gatavs fasādes elements, ko pēc tam nogādā būvlaukumā, lai iemontētu tam paredzētajā vietā. Šāda pieeja garantē daudz augstāku gatavā elementa kvalitāti.

Elementfasādes priekšrocības īpaši novērtē blīvi apdzīvotās vietās un šauros būvlaukumos – lielākā daļa tehnoloģiski sarežģītu procesu tiek paveikta jau ražošanas laikā, tāpēc samazinās būvlaukumā veicamo darbu apjoms un montāžas procesam nepieciešams mazāk vietas un laika.

Apskatiet Natrium universitātes ēku Gēteborgā, Zviedrijā – tās fasādei UPB saražoja vairāk nekā 500 elementu, tostarp arī īpaši sarežģītus liektos stūra elementus.

 

Plašas dizaina iespējas

Elementfasādes tiek plaši izmantotas, jo šāda pieeja ļauj vienā elementā viegli sakombinēt dažādus materiālus un apšuvuma vairācijas, lai iegūtu unikālu ēkas izskatu. No apšuvumiem bieži izmantoti:

UPB spēj piedāvāt individuālus un augstvērtīgus fasāžu risinājumus, kas spēs arhitekta vīziju pārvērst realitātē. Kā daļu no sadarbības piedāvājam arī dabiskam fasādes elementa izmēram identiska parauga izgatavošanu, lai pārliecinātos, ka ražošanā tiks izpildītas visas arhitektoniskās un konstruktīvās prasības.

 

KAD AR STANDARTA RISINĀJUMIEM NEPIETIEK

Mūsu profesionāļu komanda ir atvērta jaunām idejām un risinājumiem, un labprāt palīdzēs visām iesaistītajām pusēm – attīstītājiem, arhitektiem, ģenerālbūvniekiem un inženieriem – atrast piemērotāko un racionāli izdevīgāko fasādes risinājumu starp vairākiem alternatīviem virzieniem.

Turklāt sadarbībā ar UPB dzelzsbetona ražotnēm, ir iespējams izveidot arī dažādus hibrīdfasāžu risinājumus, kur dzelzsbetona vai GRC (stikla šķiedras cementa kompozīta) konstrukcijas tiek integrētas vienā elementā ar stiklotajām-alumīnija konstrukcijām.

 

FASĀDES, KAS PALIKS ATMIŅĀ

Pašā Londonas centrā pie Farrdingdon stacijas skatienu noteikti piesaistīs košā Terrakotas fasāde Bloom Clerkenwell biroju ēkai, savukārt Gēteborgā noteikti nepalaidīsiet garām iespaidīgo, 104 metrus augsto Clarion Hotel Draken ar UPB ražoto stikla-alumīnija fasādi. Viesojoties Kopenhāgenā, Dānijā apskatiet mūsu veikumu Carlsberg centrālajam birojam.

Šie ir tikai daži no daudziem lieliskiem mūsu realizētajiem fasāžu projektiem – skatiet vairāk šeit.

 

RAŽOŠANA

UPB stikloto-alumīnija konstrukciju ražošanas komplekss atrodas Liepājā, un tā kopējā ražošanas platība sasniedz 8000 m2. Tā atrašanās vieta tuvu ostām garantē drošu un ātru loģistiku uz būvobjektiem mūsu galvenajos eksporta tirgos Eiropā un Skandināvijā.

Ražošanas procesā sadarbojamies ar tādiem pasaulē atzītiem uzņēmumiem kā SchucoLisecPankokeWiconaGuardian, kas nodrošina saražoto produktu augstu kvalitāti un izturību.

Daudz tiek investēts arī jaunās tehnoloģijās, lai paplašinātu mūsu ražošanas iespējas un uzlabotu ikdienas darba apstākļus mūsu komandai.

 

Sazinies ar mums

UPB
Pārdošanas nodaļa

Tālr:
+371 67358933
E-pasts:
exd@upb.lv