• Efektīvāka un gudrāka būvniecība ar apvienoto fasādes un karkasa risinājumu

Fasādes un karkasa risinājums

Betona konstrukcijas
metāla konstrukcijas
stiklotās konstrukcijas

Ātrākai un efektīvākai būvniecībai piedāvājam izvēlēties mūsu 3 konstrukciju (3K) risinājumu, kas apvieno metāla, betona un stikloto konstrukciju vienotu projektēšanu, ražošanu un montāžu.

Šāda pieeja sniedz iespēju ietaupīt gan finansiālos resursus, gan laiku un enerģiju, kas tiek patērēta komunicējot ar vairākiem būvuzņēmējiem, jo šajā gadījumā visa atbildība par raitu projekta gaitu ir vienam uzņēmumam.

 

Efektīvāka būvniecība

Izvēloties 3K risinājumu, ir iespējams nodrošināt ātrāku un efektīvāku būvniecības procesu, jo vienlaikus tiek veikta gan karkasa, gan fasādes montāža – skat. video.

Tas ne tikai būtiski samazina būvniecības laiku, bet sniedz arī citas priekšrocības:

  • Koordinēta būvniecība
  • Optimāla būvlaukuma aprīkojuma izmantošana
  • Precīzs izpildes termiņš
  • Proaktīva kļūdu novēršana

 

Clarion Hotel Draken Gēteborgā, Zviedrijā ir piemērs tam, kā karkasa un fasādes montāža var noritēt pat viena stāva ietvaros.

 

VIENS LĪGUMS, VIENA ATBILDĪBA

Ar 3K risinājumu mēs uzņemamies pilnu atbildību par metāla, betona un stikloto konstrukciju būvniecības ciklu – no projektēšanas līdz pat ražošanai un montāžai objektā.

Šāda vienota atbildība atvieglo komunikācijas procesu klientam, piemēram, nav nepieciešama iesaistīšanās, lai saskaņotu karkasa un fasādes montāžas grafikus vai citus jautājumus – tas viss tiek atrisināts iekšēji, bez klienta pastarpinātas iesaistes.

 

DARBA DROŠĪBA

Mēs strādājam droši vai nestrādājam nemaz. Darba drošība ir būtiska mūsu uzņēmuma kultūras sastāvdaļa. Mūsu pamatprincips ir pārvaldīt procesus un riskus ar lielu atbildības sajūtu pret saviem darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem. Projektos, kuri būvēti ar mūsu 3K apvienoto konstrukciju risinājumu, mūsu inženieri un montāžas darbinieki strādā saskaņā ar mūsu radītu drošu un efektīvu sistēmu.

 

 

20+ VEIKSMĪGI REALIZĒTI PROJEKTI

Kopš 2016. gada, kad sākām strādāt ar 3K risinājumu, esam veiksmīgi realizējuši jau vairāk nekā 20 projektus.

Šo gadu laikā tādi mūsu klienti kā Skanska, Akademiska HUS un PEAB ir augstu novērtējuši 3K sniegtās priekšrocības.

Aplūko mūsu 3K projektus šeit.

 

Sazinies ar mums

UPB
Pārdošanas nodaļa

E-pasts:
exd@upb.lv