• Inovatīvi sinerģijas projekti

    jaunu produktu radīšanā tiek apvienotas kompetences no dažādajiem UPB biznesa virzieniem

  • Inovatīvi sinerģijas projekti

    VAIRĀKU PRODUKTU UN PAKALPOJUMU KOMBINĒTIE PROJEKTI AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU

Inovatīvi sinerģijas projekti

Vairāku produktu un pakalpojumu kombinētie projekti ar pievienoto vērtību

UPB ir grupa, kurā strādā vairāki uzņēmumi, katrs ar savu spēcīgo kompetenci produktu ražošanā – stikla konstrukcijas, dzelzsbetona konstrukcijas, metāla konstrukcijas, mašīnbūves risinājumi, enerģētikas risinājumi. Produktus papildina arī profesionāls pakalpojumu piedāvājums – arhitektūra, būvkonstrukciju projektēšana, ģenerālā būvniecība, tehnoloģiju serviss. UPB filozofijas pamatā ir nemitīga attīstība, tāpēc jaunu produktu radīšanā tiek apvienotas kompetences no dažādajiem UPB biznesa virzieniem. Šajā sinerģijā starp komandām rodas jaunas idejas un jauni produkti, kas apvieno labākās zināšanas no visām UPB kompetences sfērām.

 

Industriālie atslēgas projekti

 

 Industriālie atslēgas projekti apvieno teju visas UPB grupas kompetences – Design&Build principu, kas iekļauj gan UPB veiktu projektēšanu sākotnējam projektam, būvkonstrukcijām, tehnoloģijām, gan pašu būvkonstrukciju ražošanu UPB rūpnīcās, gan būvniecības procesu, gan tehnoloģiju izbūvi, testēšanu un ieregulēšanu. Šāda tipa projektos pasūtītājs uztic visu ciklu UPB un, sadarbībai noslēdzoties, saņem pilnībā funkcionējoša objekta atslēgas.

 

Motorizētās fasādes

 

Motorizētās fasādes ir produkts, kurā apvienota labākā pieredze mašīnbūves un stikla konstrukciju sfērā. Šāds risinājums ir arhitektoniski pievilcīgs, funkcionāls un noslēgtā pozīcijā pilda visas nepieciešamās loga izolācijas prasības – mitrums, skaņa, energoefektivitāte.

 

Sprādzienizturīgie konteineri

 

Sprādzienizturīgi konteineri ir produkts, kas radīts, sadarbojoties metāla konstrukciju, mašīnbūves un enerģētikas speciālistiem. Šāds produkts ir piemērots naftas un gāzes platformām un citiem paaugstinātas bīstamības objektiem.

 

Montāžas realizēšana bez metināšanas

 

Projektos, kuru montāža realizēta bez metināšanas, ir apvienota labākā prakse no UPB inženieriem, būvkonstrukciju ražotnēm un montāžas grupām. Šādi projekti parasti ir sporta un atpūtas kompleksi - baseini, ūdensparki, pirtis, SPA kompleksi, kuros ir augstas prasības aizsardzībai pret koroziju, tāpēc montāžas procesā netiek pieļauta metināšana. Šie risinājumi ir liels izaicinājums, jo elementi prasa daudz lielāku precizitāti un netradicionālu pieeju. Šiem objektiem ir ne tikai sarežģīta ģeometrija, bet arī tas, ka tērauda konstrukcijas mijas ar dzelzsbetona konstrukcijām. Ir jāspēj precīzi savienot šos dažādos materiālus un jāspēj koordinēt visas iesaistītās projektēšanas un montāžas grupas vienlaicīgi.

 

Dzelzsbetona elementi ar iebūvētiem logiem un durvīm

 

Dzelzsbetona elementi ar iebūvētiem logiem un durvīm apvieno stikla, metāla un dzelzsbetona konstrukciju inženieru, projektu vadītāju un ražotāju kompetenci. Stikla konstrukciju montāža elementā notiek jau rūpnīcā, kas nodrošina augstāku produkta kvalitāti nekā tas iespējams montējot katru komponenti objektā.

 

Dzelzsbetona elementi ar ārējo apdaru

 

Apvienojot zināšanas un pasūtītāju vēlmes, UPB spēj piedāvāt sienu elementus ar ķieģeļu imitāciju, flīžu apdari vai citu ārējās apdares materiālu, tādējādi piegādājot objektā jau gatavu elementu. Šo risinājumu var papildināt ar elementā iebūvētiem alumīnija logiem un durvīm.

 

Gaismu caurlaidīgais betons

 

Gaismu caurlaidīgais betons ir risinājums, kas izstrādāts, pētot un attīstot ražošanas iespējas tehniski sarežģītiem produktiem. Viens no tiem ir betons, kas ar optisko šķiedru palīdzību pārvada gaismas kūli, tajā pašā laikā nezaudējos betona stiprības rādītājus. Produkts tapis sadarbībā starp inženieriem, attīstības un izpētes struktūru un dzelzsbetona ražotni.

 

Inovatīvie enerģētikas risinājumi

 

Inovatīvi enerģētikas projekti apvieno UPB kompeteneces enerģētikas, mašīnbūves un būvniecības sfērās. Alternatīvās enerģijas ieguves iespējas ir joma, ko vēlamies attīstīt. Esam bijuši dalībnieki pasaules pirmajā ģeotermālās gāzes ieguves un pārstrādes projektā Horvātijā.

 

Sazinies ar mums

UPB, Pārdošanas nodaļa, Tālr: (+371) 6 7358933 Fakss: (+371) 6 7813801 E-pasts: upb.riga@upb.lv

Sertifikāti

Quality Management system certificate

ISO 9001

Lejuplādēt/Skatīt

Environment Management system certificate

ISO 14001

Lejuplādēt/Skatīt

Occupational Health and Safety Management system certificate

OHSAS 18001

Lejuplādēt/Skatīt