• Fasādes un karkasi

  Apvienotais risinājums ļauj veikt efektīvāku objekta būvniecību un samazina kopējo projekta laiku un izmaksas

 • Fasādes un karkasi

  Tiek nodrošināta pilna ēkas ārējā čaula viena līguma un vienas atbildības ietvaros

Fasādes un karkasi

Saliekamās dzelzsbetona būvkonstrukcijas
metāla būvkonstrukcijas
stiklotās alumīnija konstrukcijas
stiklotās koka-alumīnija konstrukcijas

UPB karkasa un fasādes piedāvājums ir komplekss risinājums, kas apvieno stikla, metāla un betona konstrukciju vienotu projektēšanu un būvniecību. Apvienotais risinājums ļauj veikt efektīvāku objekta būvniecību un samazina kopējo projekta laiku un izmaksas.  UPB šobrīd ir realizējuši vairāk nekā 40 šāda tipa projektus.

UPB to sauc par 3K jeb 3 konstrukciju risinājumu. Šādos projektos pasūtītājam tiek nodrošināta pilna ēkas ārējā čaula viena līguma un vienas atbildības ietvaros.

 

 

 Karkasa un fasādes apvienotā risinājuma ieguvumi pasūtītājam:

 • Precīzāki tehniskie risinājumi jau projekta piedāvājuma stadijā.
  Sadarbība starp dzelzsbetona, metāla un stikla konstrukciju inženieriem jau sākotnējā stadijā nodrošina ideālu karkasa un fasādes savienojumu. UPB nodrošinās daudz precīzāku cenu piedāvājumu un atbilstošus karkasa un fasādes risinājumus BIM modeļa veidā.
 • Zemāka resursu izmantošana un izmaksas dēļ efektīvākas projektu koordinēšanas.
  Pasūtītājam jāsazinās tikai ar vienu projektu vadītāju. Viens līgums, vienota dokumentācija un vienota atbildība par karkasu un fasādi. Efektīva komunikācija paātrina jautājumu risināšanu.
 • Precīzāka darbu plānošana.
  3K projektos darba laiku plānošanu iespējams noteikt precīzāk, jo jau sākotnēji notiek darbu saskaņošana starp karkasa un fasādes montāžas brigādēm. Abas brigādes var strādāt paralēli, tādējādi samazinot būvniecības laiku. UPB abas brigādes strādā vienoti un sagatavo darba lauku otrai komandai. Šī sinerģija ļauj ātrāk pārņemt darbus starp karkasa un fasādes montāžu un vēl vairāk samazina montāžas laiku.
 • Efektīvāka būvtehnikas izmantošana objektā.
  Karkasa un fasādes montāžas brigādes saskaņoti, izmanto vienu tehniku un citu aprīkojumu, tādējādi samazinot izmaksas par tehnikas nomu.
 • Augstāka darba drošība.
  Objektā ir viens cilvēks, kas atbildīgs par darba drošību un visa UPB komanda ir informēta par notiekošajiem darbiem, zonu ierobežojumiem, metināšanu un citiem jautājumiem.

Dzelzsbetona konstrukcijas tiek ražotas divās moderni aprīkotās rūpnīcās Liepājā un Daugavpilī. Metāla konstrukcijas tiek ražotas rūpnīcā Grobiņā, savukārt stikla konstrukcijas top 4 ražotnēs Liepājā. UPB ir vairāk nekā 130 profesionālu inženieru-būvkonstruktoru, kam ir plaša pieredze projektējot Ziemeļvalstīs, Vācijā un Austrumeiropas valstīs.

 

 

Sazinies ar mums

UPB, Pārdošanas nodaļa, Tālr: (+371) 6 7358932 Fakss: (+371) 6 7358930 E-pasts: exd@upb.lv

Sertifikāti

Quality Management system certificate

ISO 9001

Lejuplādēt/Skatīt

Environment Management system certificate

ISO 14001

Lejuplādēt/Skatīt

Occupational Health and Safety Management system certificate

OHSAS 18001

Lejuplādēt/Skatīt