home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
    Izdrukāt      Nosūtīt  
 
 
| 12. 06. 2008 | Zaigas debija ūdens motosportā Igaunijā [Kurzemes Vards]

Igaunijā notikušas sezonas atklāšanas sacensības ūdens motosportā, kurā ne pārāk kuplā skaitā piedalījās arī Liepājas sportisti, kas mājup atveda divas zelta godalgas. Jauniešu jeb JT 250 klasē 1.vietu izcīnīja Mārtiņš Morozs, bet Māris Gūža ierindojās 4.vietā, tiesa, arī viņam bija iespēja iegūt godalgas, bet sīvā cīņā nācās samierināties ar vietu uzreiz aiz pjedestāla.

Arī S 550 klasē labākais bija liepājnieks. Artūrs Brolītis pirmo braucienu pabeidza 4.vietā, otrajā finišēja 2., bet uzvaru kopvērtējumā viņam garantēja 1.vieta pēdējā braucienā.

T 550 klasē, kurā sacenšas mazāk jaudīgas motorlaivas, ar stiprā dzimuma pārstāvjiem konkurēja Zaiga Balode, kurai šīs bija pirmās sacensības. Debijas reizei sanāca nostartēt visnotaļ atzīstami un ierindoties 4.vietā.

Šās nedēļas nogalē komandas UPB Energy braucēji dosies gan uz Eiropas čempionāta otro posmu Polijā, gan arī uz Pasaules čempionātu, kas notiks Lietuvā.


Andris Sudmalis

Publicēts: 28.05.2008.

 
 
 
 
 
 
         Atpakaļ
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |