home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
    Izdrukāt      Nosūtīt  
 
 

  

| 30. 07. 2015 | UPB izstāžu galerijā Ivonnas Kalitas personālizstāde KOMPĀNIJA

UPB izstāžu galerijā, Liepājā, Dzintaru ielā 19, no šā gada 30. jūlijā skatāma mākslinieces Ivonnas Kalitas pirmā personāldarbu izstāde KOMPĀNIJA, kuras ietvaros eksponēti īpaši šai izstādei tapuši darbi.

 

Liela daļa portretu ir gleznoti studijā, par modeļiem izmantojot draugus un paziņas.

 

„Es vispār esmu kompānijas cilvēks,” saka māksliniece, „un laba kompānija ir jebkura pasākuma izdošanās priekšnosacījums. Cerams, ka tā būs arī šoreiz. Man patīk cilvēki un man ir interesanti viņus gleznot.”

 

Galerijā būs skatāmi gan jauni lielformāta darbi, gan mākslinieces draugu un līdzgaitnieku portreti, kas tapuši eļļas tehnikā eksperimentējot ar dažādiem stiliem.

 

Ivonna Kalita ir Liepājas māksliniece, mākslinieku apvienības FonArtGroup (F.A.G.) dalībniece, oriģinālās un iecienītās Liepājas viesnīcas Fontaine Royal Hotel radītāja un īpašniece. Māksliniece mācījusies Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā. Restaurācijas nodaļā un izglītības programmā „Māksla”, kopš 2012.gada regulāri piedalās dažādās mākslinieku kopizstādēs.

 
 
 
 
 
 
 
         Atpakaļ
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |