home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
    Izdrukāt      Nosūtīt  
 
 

  

| 05. 07. 2014 | UPB atbalsta darbinieku profesionālo izaugsmi

Pagājušās nedēļas izskaņā UPB eksporta departamenta vadošais jurists Violeta Šilova ieguva vēl vienu maģistra grādu absolvējot Rīgas Juridisko augstskolu programmā Law and Finance - vienu no spēcīgākajām tiesību - finanšu programmām, kas dod gan tiesību zinātņu, gan finanšu speciālistiem nepieciešamās zināšanās abās jomās, šādi veicinot savstarpēju sapratni, kā arī paplašinot speciālistu iespējas un uzlabojot darījumu izstrādi un novērtēšanu ekonomikas globalizācijas laikā. 

Pati Violeta saka: “Studijas Rīgas Juridiskajā augstskolā bija liels izaicinājums. Bet tā bija pareiza izvēle un neatsverama pieredze. Man ir gandarījums, ka ir pārvarēts vēl viens pakāpiens profesionālajā izaugsmē, jo izglītība ir viens no priekšnoteikumiem ikviena cilvēka attīstībai.”

Violetas studijas finansiāli atbalstīja UPB. Mācības angļu valodā ilga 1,5 gadu un padziļināja pieredzējušās juristes zināšanas tiesību zinātnē un finansēs. Violeta UPB strādā jau kopš 2008. gada un ir UPB eksporta departamenta vadošais jurists ar specializāciju Latvijā un ārvalstīs (Skandināvija, Lielbritānija, Baltkrievija u.c.).

Esam lepni par savu komandu!

 
 
 
 
 
 
 
 
         Atpakaļ
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |