home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 
KULTŪRA

UPB ir izveidojis mākslas galeriju, kas atrodas Liepājā, Dzintaru ielā 19 un uzsāka darbību 2002. gadā. 1960-tos gados būvētā ēka 2002. gadā piedzīvoja savu rekonstrukciju, no kara komisariāta pārtopot par mūsdienīgu biroju vienam no UPB AS grupas uzņēmumiem UPB Nams.
 
UPB uzņēmums sācis veidot savu mākslas kolekciju, kas regulāri tiek papildināta ar darbiem no izstādēm. Kolekcijas veidošana aizsākās ar pirmo izstādi, kurā savas skulptūras akmenī rādīja tēlnieks Ojārs Feldbergs. Tad sekoja gan Liepājas, gan Rīgas mākslinieku personālizstādes UPB galerijā – Ievas Iltneres, Aijas Zariņas, Daces Lielās, Alda Kļaviņa, Edvarda Grūbes, Intas Celmiņas, Līgas Ķempes, Sandras Krastiņas, Edgara Vērpes, Jāņa Mitrēvica, Ilzes Avotiņas, Ivara Heinrihsona, Barbaras Gailes, Frančeskas Kirkes, Helēnas Heinrihsones.

 

UPB sadarbojoties ar Liepājas simfonisko orķestri izdevis vairākus mūzikas albumus.
Zelta diska statusu ieguvusi 2001. gadā izdotā visu laiku populārākā latviešu akadēmiskās mūzikas izlase „Latviešu klasikas dārgumi” Liepājas simfoniskā orķestra izpildījumā. Tas tapis kā veltījums UPB desmitgadei.
Turpinot tradīciju, klajā nāca otrs muzikālais projekts- albums  Crossroads/ Krustceles. Šis ir neparasts augstas klases projekts, jo apvieno klasisko mūziku ar džezu. Liepājas simfoniskais orķestris, džeza virtuozi. Maestro Raimonds Pauls.

  

 
 AKTUALITĀTES

  
Šis ir mākslas laiks. Intervija ar Uldi Pīlēnu

"Tāpēc māksla ir kļuvusi par manas ikdienas vajadzību. Tālab man ir žēl to uzņēmēju, kuri vēl nav atraduši šo bagātināšanās iespēju caur līdzdalības procesu. Kaut vai pasīvā veidā. Kaut vai skatītāja vai klausītāja statusā, piedaloties dažādās kultūras aktivitātēs. Bet atradīs. Visi, kas meklē, kādreiz kaut ko atrod."

Lasīt vairāk

 

  
UPB izstāžu galerijā mākslinieka Ilmāra Blumberga personālizstāde KALPOTĀJS

UPB izstāžu galerijā, Dzintaru ielā 19, Liepājā, 3. novembrī pl. 17.00 tiek atklāta mākslinieka Ilmāra Blumberga personālizstāde KALPOTĀJS.


Izstādē būs apskatāma UPB mākslas kolekcija ar Ilmāra Blumberga darbu ciklu- skulptūras un grafikas, ar vienu no visnoturīgākajām, izteiksmīgākajām viņa radītajām zīmēm, ko viņš pats nodēvējis par Kalpotāju. Tai ir sava vēsture. Zīme ar nosaukumu “Kalpošana” tika uzzīmēta 1992. gadā un tā ietilpa vairāku zīmju grupā.

Lasīt vairāk

 

  
UPB izstāžu galerijā Ivonnas Kalitas personālizstāde KOMPĀNIJA
UPB izstāžu galerijā, Liepājā, Dzintaru ielā 19, no šā gada 30. jūlijā skatāma mākslinieces Ivonnas Kalitas pirmā personāldarbu izstāde KOMPĀNIJA, kuras ietvaros eksponēti īpaši šai izstādei tapuši darbi. Lasīt vairāk

 
Lasīt visas kultūras aktualitātes
 
 PUBLIKĀCIJAS
 
Mākslas Granddāmas personālizstāde Liepājā [Kurzemes Vārds]
Vakar holdinga UPB uzņēmuma NAMS galerijā, klātesot pašai autorei, atklājaizcilās latviešu mākslinieces Džemmas Skulmes personālizstādi. Lasīt vairāk
 
Izstāde ar sajūtām [www.kurzemes-vards.lv]
UPB galerijā, Dzintara ielā 19, atklāja Annas Heinrihsones izstādi "Lacrima". Māksliniece liepājniekiem ir pazīstama ar izrāžu "Agrā rūsa" un "Viss par vīriešiem" skatuves iekārtošanu. No ceturtdienas apmeklētāji var baudīt viņas gleznas, zīmējumus un telpiskās izpausmes. Lasīt vairāk
 
Lasīt visas kultūras publikācijas
 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
JAUNĀKAIS UPB GALERIJĀ
 
Mākslas izstāde
CETURKSNIS

05.02.2016.-10.04.2016.
No 2016. gada 5. februāra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS, Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?
 

 
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |