home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 
 

  
Dace Dēliņa Lipska
No 26. septembra UPB izstāžu galerijā Liepājā Dzintaru ielā 19 apskatāma mākslinieces Daces Dēliņas Lipskas izstāde BALLET.


Māksliniece Dace Dēliņa Lipska par savu personālizstādi BALLET: ‘’Ārējs trauslums, grācija, vieglums. Līnija, kas tiecas uz bezgalību. Atteikšanās, smags darbs un iespēja nekad nesasniegt baleta virsotnes. Melns. Balts. Sarkans. Mīlestība dod spēku iet šo ceļu. Gari gadi ikdienas darba - vainago ar lidojumu kā dejā, tā skicē.’’
 

UPB ir viens no III Starptautiskā Bērnu Baleta festivāla galvenajiem atbalstītājiem. Aicinām izstādi apmeklēt līdz 2015. gada 15. janvārim. Mākslinieces Daces Dēliņas Lipskas baleta skices kā festivāla piemiņas veltes tiks dāvātas baleta skolu un studiju vadītājiem festivāla noslēguma koncertā.

 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
 
 
JAUNĀKAIS UPB GALERIJĀ
 
Mākslas izstāde
CETURKSNIS

05.02.2016.-10.04.2016.
No 2016. gada 5. februāra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS, Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?
 

 
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |