home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 
 

  
Ilze Klarka
Personālizstāde STARP SAPŅIEM UN REALITĀTI

29.11.2013 - 12.03.2014

Ilzes Klarkas personālizstāde
STARP SAPŅIEM UN REALITĀTI


No š.g. 29.novembra UPB izstāžu galerijā Liepājā, Dzintaru ielā 19, apskatāma mākslinieces Ilzes Klarkas personālizstāde STARP SAPŅIEM UN REALITĀTI.


Izstādē skatāmi mākslinieces Ilzes Klarkas lielformāta abstraktās un ziedu gleznas , kas tapušas laika posmā no 2008. gada līdz 2012. gadam Slovākijā, Ungārijā un Latvijā.


Ilze ir dzimusi Jelgavā, tad mākslas izglītību ieguvusi Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolā, Latvijas un Stokholmas mākslas akadēmijās un pēc 15 gadu dzīves un darba ārzemēs atgriezusies Latvijā, jo kā māksliniece pati atzīst, bez Latvijas dzīvot ir grūti. Izstāde Liepājā būs mākslinieces 14. personālizstāde,  papildus tām viņa piedalījusies 33 grupu izstādes Latvijā un ārvalstīs.

 
Ilze domā, ka pasaule ir ideāla savā būtībā. Tik skaistu koku kāds tas ir dabā, neviens mākslinieks nevar uzzīmēt, koka lapu šalkoņu vējā, nevar nospēlēt neviens muzikants. Mākslinieks var parādīt tikai savu skatījumu uz pasauli un tas arī ir visinteresantākais skatītājam.


Mākslinieces tētis ir teicis, ka kopš Ilze varēja noturēt zīmuli rokās, viņa visu laiku zīmē. Tēvs ļoti gribēja, lai meita kļūst par tērpu mākslinieci, bet Ilze ieguva grāmatu noformētājas specialitāti. Pašreiz Ilze glezno un māca bērniem zīmēšanu, jo ļoti patīk saskatīt un atbalstīt jaunos talantus, palīdzēt viņus virzīt mākslas pasaulē. Ilze domā, pat ja cilvēks nekļūst par profesionālu mākslinieku, mācīšanās mākslas skolā, kopā ar radošiem cilvēkiem, krāsu smarža- tās ir sajūtas, kuru dēļ ir vērts mācīties mākslas skolās kaut vai kādu laika posmu savā dzīvē.


Izstāde apskatāma līdz 2014. gada 12.martam


www.ilzeclark.com,

ilzeclark@hotmail.com,

tel.: 29159873

 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
 
 
JAUNĀKAIS UPB GALERIJĀ
 
Mākslas izstāde
CETURKSNIS

05.02.2016.-10.04.2016.
No 2016. gada 5. februāra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS, Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?
 

 
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |