home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 
 

  
Alda Kļaviņa
75.gadu jubilejas personālizstāde PIETURZĪMES

17.09.2013 - 30.11.2013

Š.g. 17.septembrī plkst. 17.00, UPB izstāžu galerijā Liepājā, Dzintaru ielā 19, tiek atklāta mākslinieka Alda Kļaviņa personālizstāde PIETURZĪMES, kas veltīta viņa 75.gadu jubilejai.


Izstādē būs skatāma retrospektīva, darbi, kas tapuši visā garajā mākslinieka radošajā laika periodā no 1966. - 2013.gadam. Ekspozīcijā izmantoti autora īpašumā esošie darbi, kas bijuši eksponēti dažādās izstādēs, taču vairāki no tiem būs arī liepājniekiem neredzēti. 
 

Mākslinieks Aldis Kļaviņš, 2013.:


"Līdz šim man bija tradīcija ik pēc pieciem gadiem sarīkot personālizstādi, kurā eksponēti darbi, kas radīti šajos piecos gados. Tomēr šoreiz šī amplitūda ir lielāka un ietver sevī vecāko gleznu „MIGLA”, kas gleznota 1966.gadā, vēl esot Valsts Mākslas akadēmijas studentam un piedaloties pirmajā Jauno mākslinieku darbu izstādē. Pārējās gleznas parāda manus meklējumus gan satura, gan formas ziņā visai atšķirīgā veidā no objektīvas realitātes līdz abstrakcijai, kas spēj pastāvēt gandrīz vienlaicīgi. Iespējams, ka šādu, galējos kontrastos balstītu jaunradi nosaka tas, ka esmu dzimis Dvīņu zīmē un šīs, acīm redzami, divas puses atrodas pastāvīgā dialogā, bieži vien viena otru izslēdzot un noliedzot. Izteiksmes dažādību nosaka arī mans pedagoga darbs mūža garumā, kur pastāvīgi jābūt gatavam atbildēt uz jebkuru studentu jautājumu vai arī praktiski demonstrēt dažādas iespējas virzībā uz mērķi. Ikviena no gleznām ir kā pieturzīme, gluži kā jebkurš laikā un telpā realizēts darbs vai piedzīvota dzimšanas diena".
 

Izstādes apskates laiks: 17.septembris – 30.novembris, 2013.

 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
 
 
JAUNĀKAIS UPB GALERIJĀ
 
Mākslas izstāde
CETURKSNIS

05.02.2016.-10.04.2016.
No 2016. gada 5. februāra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS, Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?
 

 
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |