home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 
 

  
Ilgvars Zalāns
Personālizstāde BRĪNIŠĶĪGA DZĪVE

18.01.2013 - 28.03.2013

„Manas gleznas - tas ir ceļš, kuru eju, caur kuru izzinu pasauli, tās atspoguļojums. Savās gleznās es uzdodu jautājumus un meklēju atbildes uz tiem. Tas ir mans veids kā dzīvot. Ja tas beigsies, beigsies arī mana dzīve” – tā mākslinieks raksturo savas attiecības ar audekliem.


I.Zalāns strādā ekspresīvā abstrakcionisma žanrā – action painting, šoreiz skatītājam piedāvājot savus jūras un pilsētu gleznojumus. Vitalitāte, spilgtas krāsu gammas dod ziemas paguruma māktajiem īstu pozitīvisma un enerģijas lādiņu. Dzīvesprieks un vīrišķīgs spēks raksturo izstādē rādītās gleznas. Pasaules redzējuma neparastas šķautnes, izaicinājums ieraudzīt dzīvi patiesi krāsainu un dinamisku tās ir pirmās sajūtas, kas rodas apskatot šīs izstādes darbus.


Izstāde veidota sadarbībā ar mākslas galeriju „Pegazs”.

 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
 
 
JAUNĀKAIS UPB GALERIJĀ
 
Mākslas izstāde
CETURKSNIS

05.02.2016.-10.04.2016.
No 2016. gada 5. februāra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS, Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?
 

 
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |