home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 
 

  
Mākslas izstāde
“Gleznojums uz koka’’

15.12.2009. - 01.03.2010.

Izstādes pamatideja bija vērst mākslinieku uzmanību kokam kā pamatmateriālam gleznošanai. Bez gleznojumiem uz koka, mākslinieki tika aicināti veidot arī tēlniecības objektus kokā vai apgleznot kokā darinātus priekšmetus.


Izstāde ir bagāta ar ideju dažādība un plašu risināto tēmu loku, kas apvīts ar leģendām un nostāstiem, ko rada paši mākslinieki. Darbos dzīvo mītiski tēli, kas stāsta par mīlestību, dzīves ikdienu un noslēpumaino. Tieši šo stāstu radīšana un teiksmu uzburšana veido izstādes burvību, kas savijas vienā kopīgā izstādes stāstā .


Izstādei veidot darbus tika aicināti vairāk kā četrdesmit sabiedrībā labi pazīstami mākslinieki, kā Ivars Heinrihsons, Helēna Heinrihsone,  Frančeska Kirke, Elita Patmalniece, Sandra Krastiņa, Edgars Vērpe, Egils Rozenbergs, Anna Heinrihsone, Kristaps Zariņš, Ģirts Muižnieks, Gunārs Krollis, Ingūna Krolle, Līga Ķempe un citi .


Izstādē ar saviem darbiem piedalās arī mākslinieki no Liepājas – Aivars Kleins, Valdis Mackars, Inita Vītoliņa, Aldis Kļaviņš, Ginta Stavrovska, Valdis Mackars, Benita Bitāne.


Izstāde tapusi sadarbībā ar Rīgas Galeriju Bastejs.

 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
 
 
JAUNĀKAIS UPB GALERIJĀ
 
Mākslas izstāde
CETURKSNIS

05.02.2016.-10.04.2016.
No 2016. gada 5. februāra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS, Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?
 

 
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |