Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

SPORTS

 
 

2016. gada ūdens motosporta sacensību sezona aizsākās šā gada maijā ar „Ātruma festivāla” norisi Liepājā, un noslēdzās septembra izskaņā sacensībās Igaunijā un Apvienotajā Karalistē. Komandas „UPB Energy” sportisti startēja un labus rezultātus uzrādīja visos Latvijas ātrumlaivu čempionāta posmos, kopumā septiņās dažādās pilsētās, kā arī savus spēkus un ātrumu pierādīja vairākās starptautiskās sacensībās Pasaules un Eiropas čempionātos.

 

Latvijas čempionāta kopvērtējumā komanda „UPB Energy” ierindojās godpilnajā otrajā vietā.

 

Latvijas čempionāta kopvērtējumā JT-250 laivu klasē uz goda pjedestāla kāpa divi komandas „UPB Energy” sportisti – kā ātrākais pilots sevi pierādīja Niklāvs Parolis, iegūstot zelta medaļu, bet Renāram Eglītim bronzas

medaļa. Šīs pašas motorlaivu klases Eiropas čempionātā Niklāvs Parolis izcīnīja augsto otro vietu, savukārt Renārs Eglītis - sesto.


Jaunajā, videi draudzīgajā motorlaivu klasē GT-15 divpadsmitgadīgais Ralfs Parolis Latvijas čempionātā ierindojās sestajā vietā, bet liels gandarījums gan komandai, gan pašam pilotam bija iekļūšana Pasaules čempionāta A finālā, kas bija pa spēkam vien diviem mūsu valsts pārstāvjiem.


Vēl vienu zelta medaļu komandai nodrošināja Jānis Zarečņevs, iegūstot pirmo vietu GT-30 laivu klasē. Otro vietu, savā starpā dalīja, divās klasēs startējošais Niklāvs Parolis un viņa komandas biedrs Artūrs Brolīts, bet komandas pilotam Maksimiliānam Tučkovam 3. pozīcija uz goda pjedestāla.


Skuteru O-350 klasē lielisks rezultāts un medaļas diviem komandas sportistiem – sudrabs pilotam Mārtiņam Bergholcam, bet bronza Latvijas un Eiropas čempionātos – Mārtiņam Morozam. Arī OSY-400 klases pilotam Valdim Eistreiķim sudraba medaļa.

 
     
 
    Izdrukāt