Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

METĀLA KONSTRUKCIJAS

 
 

  

PROJEKTĒŠANA  | RAŽOŠANA  | PIEGĀDE  | MONTĀŽA

 

Metāla konstrukcijas un mašīnbūves risinājumi piedāvā UPB AS struktūrvienība RK METĀLS grupa, kas ir viens no lielākajiem metāla būvkonstrukciju ražotājiem Baltijas valstīs. Ražošanas jaudas gadā sasniedz 10 200t gatavo tērauda būvkonstrukciju atkarībā no ražojamo konstrukciju veida.
Uzņēmums strādā ar Eiropā atzītām, mūsdienīgām tehnoloģijām - augstas precizitātes metāla apstrādes iekārtām, metāla attīrīšanu ar skrošu strūklu, konstrukciju krāsošanu augsta spiediena bezgaisa kamerā, plazmas griešanas iekārtām, daudzdimensiju robotizētas metāla profilu apstrādes iekārtas, CNC lāzeru iekārtas, hidrauliskās locīšanas preses, 3D koordinātu mērīšanas ierīce, frēzēšanas iekārtas u.c.

 

Konstrukciju metinājumu, izmēru un pretkorozijas apstrādes kvalitātes kontrole tiek veikta atbilstoši Eiropas Savienības standartu prasībām. Konstrukciju izgatavošanā tiek izmantoti tikai sertificēti materiāli, kuru izcelsme un kvalitāte ir dokumentāli pierādīta. Izlases kārtībā tiek veikta materiāla stiprības eksperimentāla pārbaude sertificētā laboratorijā.

 

Atbilstoši standartu prasībām uzņēmumā darbojas kvalitātes kontroles departaments. Kvalitātes kontroles sistēma tiek uzturēta integrētajā projektēšanas / ražošanas vidē, kas ietver ražošanas ciklu no projektēšanas līdz konstrukciju nosūtīšanai. Kvalitātes kontroles sistēma ir savienota ar ražošanas procesa kontroli, kas dod iespēju ik brīdi būt informētiem par jebkuras ražošanā esošas konstrukcijas statusu, veiktajām kvalitātes kontrolēm un atbilstību uzstādītajām prasībām.


Automatizētas projektēšanas tehnoloģijas


Konstrukciju projektēšana notiek sertificētu būvinženieru vadībā, izmantojot Eiropā plaši pazīstamas un atzītas automatizētās projektēšanas programmas.

Uzņēmuma kvalificētā inženieru komanda strādā ar jaunākajām datorizētajām projektēšanas sistēmām – konstruēšana, rēķināšana un sagatavošana ražošanai notiek digitālajā vidē ar CAD, CAE un CAM programmu palīdzību, kas paaugstina efektivitāti un produktu kvalitāti.

 

PRODUKCIJA

 

Uzņēmuma pamatvirzieni ir metāla konstrukcijas, metāla dizains, mašīnbūves risinājumi, projektēšana, ražošana, montāža, loģistika.

 

Konstruktīvais metāls


- dzīvojamo, publisko un ražošanas ēku un konstrukciju projektēšana (izmēra un masas ierobežojumi tikai transportēšanas apsvērumu dēļ)
- metāla konstrukciju projektēšana, metāla konstrukciju ražošana un montāža

- dažāda izmēra un nozīmes konteineri naftas un gāzes ieguves uzņēmumiem

- atsevišķs būvkonstrukciju paveids – dažāda veida margas – gan industriālas, gan dizaina risinājuma no tērauda, nerūsējošā tērauda un alumīnija.

 

Mašīnbūves risinājumi

 

- motorizētas fasādes

- hidrauliskie kausi un satvērēji demolācijai, mežistrādei, beramajām kravām

- ražošanas procesa vadības darba automatizācija

- ražošanas procesa automatizācija, unikālu iekārtu un mašīnu projektēšana un ražošana

- koģenerācijas moduļu komponentes

- nestandarta dimensiju konteineri naftas platformām, tehnoloģijas modeļiem

- celtņu risinājumi

- dekoratīvās fasādes un to elementi

- dažāda tipa detaļas

- iespēja pasūtīt detaļas pēc to rasējumiem, specifikācijām.

 

 

Pilna informācija ražotāja RK METĀLS grupas mājaslapā

 
 
 
    Izdrukāt