Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

KOĢENERĀCIJAS STACIJAS

 
 

  

PROJEKTĒŠANA | RAŽOŠANA | SERVISS

 

UPB ENERGY grupa ar uzņēmumiem UPB GmbH Vācijā, UPB AS GmbH Šveicē un UPB ENERGY Latvijā ir UPB AS ilgtermiņa starptautisks stratēģiskais projekts, kura mērķis ir dabai draudzīgu energotehnisko iekārtu - koģenerācijas staciju projektēšana, ražošana, uzstādīšana un serviss.

Uz šo brīdi uzņēmums projektē, ražo un uzstāda ar dabasgāzi, ar biogāzi, ar sintētisko gāzi un ar naftas gāzi darbināmas koģenerācijas stacijas un nodrošina to servisu atbilstoši augstākajām prasībām. Koģenerācijas stacijām ir visplašākais pielietojums: lauksaimniecības uzņēmumos, dzīvojamās ēkās, slimnīcās, sporta un atpūtas kompleksos un citur.

Koģenerācijas staciju ražotne izvietota Liepājā Pulvera ielas Industriālajā parkā un ir vienīgā šāda veida ražotne Baltijā. Ražotnē komplektētās koģenerācijas stacijas jau ir piegādātas klientiem Lielbritānijā, Īrijā, Latvijā, Vācijā, ASV, Itālijā, Bulgārijā un citur.

UPB ENERGY speciālisti ir ar vairāk kā 20 gadu pieredzi koģenerācijas staciju projektēšanas un servisa jomā. Kompetento darbinieku komandu šobrīd veido pieredzējuši inženieri, tehniskie darbinieki un servisa speciālisti.

UPB GmbH ir Vācijas Koģenerācijas staciju ražotāju asociācijas biedrs.

 

2012. gada 15. novembrī atklāta jaunā SIA „Liepājas enerģija" biokoģenerācijas stacija, kas ir pirmais nozīmīgais solis Liepājas siltumapgādē, lai diversificētu kurināmā veidus, izmantojot ražošanā atjaunojamu vietējo resursu - šķeldu. Pilna cikla (projektēšana, iekārtu piegāde, montāža, nodošana ekspluatācijā) projekta realizācijas autors: AS UPB, projekta realizācijas laiks: 11 mēneši. Projekta tapšanas video var apskatīt šeit

Pilna informācija ražotāja UPB ENERGY grupasmājas lapā

 
 
 
    Izdrukāt