Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 07. 05. 2016 | Atklāta ūdens motosporta sezona ar UPB energy kausa izcīņu

Šā gada 7. maijā Liepājā norisinājās Ātruma festivāls, kura ietvaros, agrāk kā ierasts, tika aizsākta arī Latvijas atklātā ūdens motosporta 2016. gada sezona ar UPB energy kausa izcīņu.  Pašā Liepājas centrā, pilsētas kanālā, norisinājās Latvijas čempionāta pirmais posms ātrumlaivām, kurā augstus panākumus guva arī “UPB energy” komanda, desmit sportistu sastāvā.

 

Čempionātā pulcējās ūdens motosportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai savus spēkus un ātrumu pierādītu deviņās ātrumlaivu klasēs. Sacensību skatītājus priecēja ne tikai saulains laiks, bet arī sportistu azartiskais un profesionālais sniegums. Spraigā un ātrā cīņā, jau atkal nepārspēts palika daudzkārtējais ūdens motosporta čempions Mārtiņš Bergholcs, izcīnot divas zelta godalgas O-350 un S-550 laivu klasēs. Sudraba medaļas izcīnīja Niklāvs Parolis JT-250, Maksimiljans Tučkovs GT-30, Valdis Eistreiķis OSY-400, bet bronzu ieguva Renārs Eglītis JT-250 un Gints Puriņš RN-2000 laivu klasēs. Komandu kopvērtējumā sportisti piekāpās vien Bauskas komandai “Mēmele sports”, ierindojoties augstajā otrajā vietā.


Šobrīd sportisti aktīvi gatavojas jau nākamajām sacīkstēm uz ūdens – Baltijas atklātajam ātrumlaivu čempionātam, kas norisināsies šā gada 28. maijā, Lietuvas pilsētā Kauņā.


Veiksmi, meistarību un ātrākās laivas mūsu sportistiem!

 
 
 
    Izdrukāt