Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 25. 11. 2015 | Latvijas Finieris un UPB veic kapsulas iebetonēšanu impregnēšanas ceha jaunbūvē

23. novembrī AS “Latvijas Finieris” rūpnīcas “Lignums” impregnēšanas ceha jaunbūves pamatos svinīgi tika iebetonēta kapsula ar vēstījumu nākotnei. Objekta ģenerālo būvniecību veic UPB Nams un šobrīd ir noslēdzies pirmais nozīmīgais posms – ceha pamatu izbūves darbi.


Jaunais cehs izcelsies ar inovatīviem arhitektoniskajiem risinājumiem – 3 155 kvadrātmetru lielās telpas balstīs koka nesošās konstrukcijas. Arī būves karkasa pamatā ir koks, un jumts tiks izbūvēts no koka sendviču paneļiem.


“Latvijas Finieris, lai sasniegtu augstāko produktu kvalitāti, ražo saplāksni, kontrolējot pilnīgi visus tehnoloģiskos darba posmus, no bērza stādiņa līdz gatavai saplākšņa produkcijai, un šis impregnēšanas cehs ir būtisks papildinājums viņu tehnoloģijām. Līdzīgi arī UPB, veicot būvdarbus, maksimāli daudz piegādās un montēs pašu ražotās konstrukcijas un atbildēs par kvalitāti un drošību no pamatiem līdz atslēgu nodošanai pasūtītājam,” par iespaidīgo projektu teic UPB Nams valdes priekšsēdētājs Kārlis Balgalvis.


AS “Latvijas Finieris” rūpnīca “Lignums” atrodas Rīgā, tās pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, dekoratīvā impregnētā papīra izgatavošana, sveķu sintēze, līmes ražošana un kokapstrāde.

 
 
 
    Izdrukāt