Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 04. 02. 2015 | UPB saņem Ruban d’Honneur apbalvojumu un kļūst par vienu no Eiropas top 10 uzņēmumiem Importa/Eksporta kategorijā konkursā “European Business Awards”

UPB ir vienīgais Latvijas uzņēmums, kas šogad iekļuvis finālā un saņēmis Ruban d’Honneur novērtējumu konkursā “European Business Awards 2014/2015”, kas notiek jau 8 gadu. Šogad konkursā piedalījās 24 000 uzņēmumu no 33 Eiropas valstīm. Ruban d’Honneur saņēmējus izvēlējās 132 žūrijas locekļi, kuru vidū ir gan starptautisku uzņēmumu vadītāji, gan dažādu valstu bijušie vadītāji, gan pasniedzēji no Eiropas augstskolām.

 

UPB holdings atzīts kā viens no 10 labākajiem dalībniekiem Importa/Eksporta kategorijā. Šīs konkursa kategorijas mērķis ir identificēt uzņēmumus, kuri spēj uzrādīt pastāvīgu izaugsmi produktu un pakalpojumu importā/eksportā, spēj paplašināt un iegūt jaunus noieta tirgus un caur inovatīvu vadības procesu spēj nodrošināt stabilu vadības un attīstības virzienu gan noieta palielināšanā, gan tirgus pozīcijas uzlabošanā.

 

Konkursa finālā tiks izraudzīti 11 labākie uzņēmumi – pa vienam no katras kategorijas. Uzvarētāji tiks paziņoti šī gada maijā.

 

Vairāk informācijas par “European Business Awards”  

 

 
 
 
    Izdrukāt