Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 13. 01. 2015 | UPB izveidojis video dalībai prestižajā konkursā European Business Awards

UPB holdings, kas saņēma nomināciju 2014. gada Latvijas nacionālais uzvarētājs importa/eksporta kategorijā prestižajā "European Business Awards 2014/2015” (EBA) konkursā, turpina dalību Eiropas mēroga fināla posmā, kurā uzņēmums tiks vērtēts pēc padziļinātas informācijas par uzņēmumu, kā arī speciālas video prezentācijas, kuru iespējams apskatīt "European Business Awards 2014/2015” mājaslapā.
 
Uzņēmumu vērtēs žūrija, ko veido vairāk nekā 150 dažādi Eiropas mēroga speciālisti dažādās jomās, lai noskaidrotu, kuri 100 uzņēmumi iegūs Ruban d’Honneur titulu. No šiem 100 uzņēmumiem, 10 savas kategorijas labākie uzņēmumi prezentēs savu uzņēmumu pieciem žūrijas locekļiem, lai iegūtu titulu kā labākais uzņēmums Eiropā savā kategorijā.

 

Nesaistīti ar iepriekš minēto žūrijas vērtējumu, katram interesentam, sākot ar 2015.gada 6.janvāri, ir iespēja nobalsot par dalībnieku video. Uzņēmums, par kuru tiks nobalsots visvairāk, iegūs savas valsts Nacionālā sabiedrības čempiona titulu, savukārt no visiem šī titula ieguvējiem, nākamajā balsošanas kārtā, būs viens uzņēmums, kurš iegūs Eiropas sabiedrības čempiona titulu.

 

Lai novērtētu UPB holdinga sagatavoto video: http://www.businessawardseurope.com/vote/detail/latvia/10914

European Business Awards mājaslapa: http://www.businessawardseurope.com/

 
 
 
    Izdrukāt