Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 24. 09. 2014 | UPB vienā no prestižākajiem Eiropas konkursiem kļūst par nacionālo uzvarētāju importa/eksporta kategorijā

Latvijas holdings UPB, viens no vadošajiem industriālajiem koncerniem Latvijā, ir kļuvis par 2014. gada Latvijas nacionālo uzvarētāju importa/eksporta kategorijā prestižajā "European Business Awards 2014/2015” (EBA) konkursā.

 

Konkursa pirmajā – nacionālajā – posmā uzvarētājs tika izraudzīts pēc rūpīgas katras valsts uzņēmuma iesniegto finanšu datu un pārskatu analīzes.

UPB kā nacionālā posma uzvarētājs piedalīsies arī turpmākajos – Eiropas mēroga – fināla posmos, kuros tiks vērtēta pēc individuāla pieprasījuma sagatavota padziļināta informācija par uzņēmumu, kā arī speciāla video prezentācija.


Šogad UPB piedalīties "European Business Awards” tika uzaicināts atkārtoti. 2011. gadā "European Business Awards 2011” konkursa noslēguma un apbalvošanas ceremonijā Barselonā UPB saņēma Ruban d’Honneur balvu un medaļu importa/eksporta kategorijā.


Šajā gadā konkursā piedalījās 15 000 uzņēmumu no 30 valstīm. Finālisti tika vērtēti 11 kategorijās, dalībnieku vidū bija tādi pasaulē pazīstami uzņēmumi kā "Pirelli", "RTL", "DHL", "IKEA Italia" u.c.


Savukārt pagājušajā gadā UPB prezidents Uldis Pīlēns bija uzaicināts piedalīties konkursa žūrijā. Tajā darbojās vadošie Eiropas politiķi, akadēmisko aprindu pārstāvji, nozaru eksperti un mediju pārstāvji.


Eiropā lielākā uzņēmējdarbības balvu programma "European Business Awards" ir neatkarīga apbalvojumu programma, kas izveidota, lai veicinātu izcilību, labo praksi un inovācijas Eiropas biznesā. Apbalvojumus saņem labākie uzņēmumi Eiropā, ņemot vērā to darbības sfēru un kapacitāti. Apbalvoti tiek tikai izcili un inovatīvi uzņēmumi, kas demonstrē labo praksi uzņēmējdarbībā. EBA ģenerālsponsors ir “RSM International”.

Papildu informācija par konkursu: www.businessawardseurope.com.


UPB jau 23 gadus veiksmīgi darbojas gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos. Koncerna darbības nozares ir projektēšana, ražošana, būvuzņēmējdarbība un tirdzniecība. Holdingā ietilpst vairāk nekā 40 uzņēmumu un ražotņu, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās, no kurām lielākās ir "MB BETONS" grupa, "RK METĀLS" grupa, "AILE" grupa, "UPB ENERGY" grupa un “UPB NAMS" grupa. Koncernā ietilpst UPB meitas uzņēmumi Latvijā, Zviedrijā, Dānijā, Īslandē, Vācijā, Šveicē, Norvēģijā, Baltkrievijā un Apvienotajā Karalistē.  UPB strādā vairāk nekā 1300 darbinieku.


„Šī gada pirmajos astoņos mēnešos eksporta tirgos UPB apgrozījums saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem ir 2,2 reizes lielāks nekā attiecīgajā periodā pērn. Lielākā izaugsme ir notikusi Zviedrijas tirgū. Šogad esam uzsākuši darbu arī divos jaunos tirgos – Šveicē un Apvienotajā Karalistē, kur mūsu produkts ir stikla konstrukcijas. Padarītais ļauj prognozēt, ka 2014. gads acīmredzot kļūs par šobrīd veiksmīgāko UPB holdinga pastāvēšanas vēsturē," secina UPB prezidents Uldis Pīlēns.


Pagājušajā gadā UPB saņēma arī Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2013" galveno balvu "Eksporta čempions".

 
 
 
    Izdrukāt