Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 26. 08. 2014 | Zvērināta advokāte Zane Saulīte iegūst tiesības praktizēt Vācijas Federatīvajā Republikā kā advokāte (Rechtsanwältin).

Latviešu zvērināti advokāti, kas nokārtojuši advokatūras eksāmenu Vācijā, ir ļoti maz – Latvijas Zvērinātu advokātu padome reģistrējusi tikai divus šādus advokātus, un viens no tiem ir UPB konsultante juridiskajos jautājumos Zane Saulīte.


Vācu tiesību pamatus Zane apguvusi 2 gadu studiju programmā „Eiropas un Vācijas tiesības” Humboldt universitātē Berlīnē, absolvējot to ar „magna cum laude” (ļoti labi). Veiksmīgā sadarbība ar UPB, nodrošinot uzņēmumam juridisko ekspertīzi daudzajos enerģijas un fasāžu būvniecības procesos Vācijā, iedrošināja Zani turpināt mācības Frankfurtē gada garumā, lai iegūtu advokāta statusu Vācijā (Rechtsanwalt).


Šī gada martā Zane nokārtoja Vācijas advokāta profesionālās kvalifikācijas eksāmenu Berlīnes un Brandenburgas federālo zemju kopīgajā juridiskās eksaminācijas iestādē un augusta sākumā saņēma Berlīnes advokātu kameras apliecinājumu par reģistrāciju Vācijas advokātu pulkā. Kā Rechtsanwältin Zane ir tiesīga pārstāvēt klientus Vācijas tiesu instancēs.


Runājot par saviem nākotnes plāniem, Zane Saulīte norāda: “Mans mērķis ir specializēties Vācijas būvniecības tiesībās un pēc 3 gadu padziļinātas prakses šajā jomā iegūt nosaukumu „Fachanwalt für Bau- und Architektenrecht” jeb advokāts – speciālists būvniecības un arhitektūras tiesībās.”


UPB sveic savu sadarbības partneri ar jaunā statusa iegūšanu un vēl veiksmi turpmāko nākotnes plānu piepildīšanā!

 
 
 
    Izdrukāt