Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 05. 08. 2014 | RK Metāls ražošanas direktors Artjoms Fokejevs saņem sarkano diplomu absolvējot maģistratūru RTU Mašīnbūves tehnoloģijas institūta programmā “Ražošanas tehnoloģija”.

Lepojamies ar savu komandu un tās dalībnieku lieliskajiem sasniegumiem izglītības izaugsmē. Apsveicam Artjomu Fokejevu ar visaugstākā novērtējuma diploma saņemšanu RTU mašīnbūves tehnoloģijas institūta programmā “Ražošanas tehnoloģija”.

 

Pats ražošanas direktors apgalvo: “Izglītība ir mana dzīves vadlīnija. Ja cilvēkam ir izglītība, tas ir kā pamats, uz kā būvēt savu profesionālo kompetenci. Strādājot uzņēmumā, man ir iespējas attīstīt jaunus virzienus tehniski kreatīvā veidā un izglītība dod gan zināšanas, gan plašāku redzējumu nozarē, kurā jūtos gandarīts.”

Sākotnēji Artjoms ieguvis kuģa mehāniķa profesiju Latvijas Jūras akadēmijā un veiksmīgi pavadījis pirmo pieredzi darbā jūrā. Pēc tās jaunais vīrietis nospraudis sev mērķi kļūt par inženieri uz sauszemes, iegūstot inženiera grādu mašīnbūvē (RTU).

 

Artjoms kopš 2011. gada strādā RK Metāls un līdz šim ir devis ieguldījumu precīzās metālapstrādes ražotnes izveidē, kas UPB holdingam ir jauns biznesa sektors. Savas nozares profesionālis ar apņēmību apgalvo, ka mašīnbūves attīstība ir tikai pašā sākumā un jau pārskatāmā nākotnē ar jaunajām tehnoloģijām RK Metāls pievērsīsies ļoti sarežģītu projektu realizēšanai, kas pa spēkam ir tikai augstākās klases būvniekiem pasaulē.

 

Esam lepni par saviem uzņēmīgajiem komandas cilvēkiem!

 
 
 
    Izdrukāt