| 05. 07. 2014 | UPB Energy ātrumlaivu komanda turpina veiksmīgo startu sēriju Latvijas atklātajā čempionātā.

5. jūlijā, šīs vasaras pirmajā karstajā dienā, Lielupes akvatorijā Jelgavā notika Latvijas atklātā čempionāta 3. posms, kurā labus rezultātus uzrādīja UPB Energy ātrumlaivu komanda, kopvērtējumā saņemot 462 punktus un ierindojoties 2. vietā.

No UPB Energy komandas vislabāk attiecīgajās kategorijās veicās Uvim Lazarenokam, kurš ieņēma 1. vietu GT15 klasē, Mārtiņam Bergholcam ar 1. vietu S550 kategorijā un Raimondam Špacam, kurš šajā kategorijā ieņēma 2. vietu. Pirmo vietu RN2000 kategorijā ieguva UPB Energy pilots Māris Vasiļevskis, bet T550 klasē godpilno otro vietu ieņēma UPB Energy komandas pilots Jānis Zarečņevs. Otro un trešo vietu O350 laivu kategorijā ieguva Oļegs Kutepovs un Ēriks Ķiepe-Kipge.

Vissīvākā cīņa norisinājās JT250 laivu klasē, kurā šoreiz startēja 8 braucēji. UPB Energy komandas braucējs Niklāvs Parolis finišēja otrais, piekāpjoties vien Endijai Zaumanei no komandas Mēmeles Sports (Bauska).