Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 05. 07. 2014 | UPB atbalsta darbinieku profesionālo izaugsmi
Pagājušās nedēļas izskaņā UPB eksporta departamenta vadošais jurists Violeta Šilova ieguva vēl vienu maģistra grādu absolvējot Rīgas Juridisko augstskolu programmā Law and Finance - vienu no spēcīgākajām tiesību - finanšu programmām, kas dod gan tiesību zinātņu, gan finanšu speciālistiem nepieciešamās zināšanās abās jomās, šādi veicinot savstarpēju sapratni, kā arī paplašinot speciālistu iespējas un uzlabojot darījumu izstrādi un novērtēšanu ekonomikas globalizācijas laikā. 

Pati Violeta saka: “Studijas Rīgas Juridiskajā augstskolā bija liels izaicinājums. Bet tā bija pareiza izvēle un neatsverama pieredze. Man ir gandarījums, ka ir pārvarēts vēl viens pakāpiens profesionālajā izaugsmē, jo izglītība ir viens no priekšnoteikumiem ikviena cilvēka attīstībai.”

Violetas studijas finansiāli atbalstīja UPB. Mācības angļu valodā ilga 1,5 gadu un padziļināja pieredzējušās juristes zināšanas tiesību zinātnē un finansēs. Violeta UPB strādā jau kopš 2008. gada un ir UPB eksporta departamenta vadošais jurists ar specializāciju Latvijā un ārvalstīs (Skandināvija, Lielbritānija, Baltkrievija u.c.).

Esam lepni par savu komandu!

 
 
 
    Izdrukāt