Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 06. 06. 2014 | Pasaules čempionātā UPB Energy ūdens motosporta komandas dalībnieks Uvis Lazarenoks kopvērtējumā iegūst piekto vietu.

Šī gada 1. jūnijā Čehijā norisinājās Pasaules Čempionāts GT15 ātrumlaivu klasē. Sacīkstēs kopā piedalījās vienpadsmit dalībnieki no piecām dažādām pasaules valstīm - Latvijas, Igaunijas, Apvienotās Karalistes, Zviedrijas un Norvēģijas.


Latviju pārstāvēja UPB Energy ūdensmotosporta komandas dalībnieks Uvis Lazarenoks, kurš pēc tiesnešu kopvērtējuma ieguva piekto vietu. Pirmo vietu ieguva Eevardi Gregor no Igaunijas, otrajā vietā palika Suuk Rene (Igaunija), trešo vietu ieguva Arand Stefan (Igaunija) un ceturto - Jelf Ben no Apvienotās Karalistes.


Uvis Lazarenoks UPB Energy komandā brauc no 2013. gada, kad viņš sasniedza vecumu, no kura var startēt ūdens motosporta čempionātā. Jaunā cilvēka sacensību pieredze nav liela, bet uzrādītie rezultāti ir pārsteidzoši. Ar ūdens motosportu Uvis ir saistīts jau kopš dzimšanas, viņa ģimenē ar ūdens motosportu nodarbojas jau trešā paaudze. Vectēvs – Ādolfs Lazarenoks bija Liepājas Sarkanā Metalurga ūdens motosporta sekcijas vadītājs. Tēvs – Janeks Lazarenoks brauca UPB Energy komandas sastāvā O500 ātrumlaivu klasē.

 
 
 
    Izdrukāt