Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 13. 01. 2014 | UPB Holdinga īpašniekam Uldim Pīlēnam piešķir titulu Gada kosmopolīts. [Forbe]

Uldim Pīlēnam piederošais UPB holdings strādā 16 objektos ārzemēs, piegādājot dzelzsbetona, metāla, stikla un alumīnija konstrukcijas.

 

Objekti ir visdažādākie, taču to mērogs ir milzīgs, piemēram, Gēteborgas bibliotēka (Zviedrija), Veselības  aprūpes centrs Bohuma (Vācija), Lielveikala un biroju ēka Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, Bērnu un jauniešu psihoneiroloģiskais centrs Bergena (Norvēģija), vairākas daudzdzīvokļu mājas.

 

2013. gadā UPB ieguva Norvēģijas Būvniecības kvalitātes direktorāta visaugstākās klases sertifikātu, kas uzņēmumam šajā tirgu ļaus justies vēl stabilāk un, piemēram, atvieglotā procesā saņemt būvatļaujas Norvēģijas pašvaldībās.

 

UPB pērn uzsāka darbību arī Šveicē, noslēdzot pirmo līgumu par fasāžu būvniecību Cīrihē, uz kurieni tiks piegādātas alumīnija un stikla konstrukcijas.

 

Kompānijas panākumi nepalika nepamanīti, un gada beigās UPB ieguva LIAA Eksporta un inovācijas balvu kā Eksporta čempions.

 

UPB holdingam ir uzņēmumi Šveicē, Islandē, Norvēģijā, Zviedrijā un Dānijā, kā arī pārstāvniecības Somijā, Krievijā, Ukrainā, Igaunijā un Lietuvā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 1300 cilvēku.

 

2012. gadā UPB apgrozījums bija 54 miljoni latu, tīrā peļņa - 2,2 miljoni.

 

Uzņēmums ir arī uzbūvējis divus īres namus Liepājā, kas paredzēti dažādu speciālistu izmitināšanai - ne tikai paša uzņēmuma vajadzībām, bet pēc viesnīcas principa arī citiem profesionāļiem. Piemēram, kad UPB nepieciešams piesaistīt inženieri, viņš var dzīvot kādā no šiem dzīvokļiem, bet daži dzīvokļi ir rezervēti arī mediķiem, kuri tiek aicināti strādāt Liepājā.  

 

13.01.2014

Avots: "Forbe"

 
 
 
    Izdrukāt